karısını erkek arkadaş ortamına sokan veya uzatabiliriz gevşek erkekler.

yazık, hiç bir anıyı paylaşmadan hiç bir ortak eğlenceniz olmadan hiç doğru düzgün vakit geçirmeden öylece geçip gitmişsin veya gidiyorsun puvocum. nasıl mı ? bak anlatıyorum;

eğer yeteri kadar vakit geçirebilseydin zaten bir yerlerde tanışacaktınız selamınız sohbetiniz olacaktı karşı cinsin arkadaşlarıyla ve o nası değerliyse sende o derece değer sahibi olacaktın onların yanında. ilgi ve verilen değer hoşuna gidecekti. önyargılı zaten bakmayacaktın olaya kafadan.

gel gelelim eğer sevseydin yeteri kadar ve eşin partnerin sevgilin her neyse sevseydin yeteri kadar, onun mutluluğunu görecektin zaten mutluluğunun kaynağı olan beraber yediği içtiği oturup kalktığı insanlarla aldığı keyfi görecektin ve çoktan dahil olmak isteyecektin aralarına.

ortak bir hobiniz olsaydı mesela de ki, atıcılık binicilik su sporları bisiklet motosiklet akvaryum balık ıvır zıvır zaten bu hobiyi yapan insanlarla beraber vakit geçirmek isteyecektiniz yada bu hobi çevresinden birbirinizden bağımsız arkadaş topluluklarınız yine birleşecekti bir noktada.

yazık ki sevmeseydim eşimi, mantık evliliği yapıp umduğumu bulamasaydım yada görücü usulu evlenseydim ve görece olarak eğitim kültür coğrafya ve maddi yönden kendimden uzak biri çıksaydı karşımdaki ancak böyle konuşurdum.

tırnaklarımızla kazıya kazıya kazanmayı, beraber emek vermeyi, beraber göğüslemeyi hayatı, en zor anlarımızda birbirimize sarılmayı başarabilmeyi seviyorum mesela ben. cefası beraber olacak da sefası ayrı gayrı mı olacak ? o nası iş ya, evde beraber müzik yapmayacakmıyız mesela? yada yeni iş fikrini sabaha kadar nerede oturup konuşacağız planlayacağız abi ? yahu dışarıda sıcak şarabı nerede içeceğiz ? çift datelerinde film gecesi de mi yapmayacağız ? sahi bizim uzak şehirde yaşayan yatılı misafirimiz hiç mi gelmeyecek mesela ?

yazık ya cidden yazık.
3 ay önce
  • 2. nesil yazar
  • 5 puiv puan
  • 3 paylaşım
  • 78 yorum
  • 0 takipçi