tavsiyeler

5 ay önce

ezine peyniri

şimdiye kadar yediğimiz en iyi ezine peyniri ile ezine peyniri sitesi sayesinde tanıştık. tadı, tuzu kesinlikle muhteşemdi. siz de hemen sipariş vererek ezine peynirini biran önce tatmalısınız.
5 ay önce

burç ve fal

yıldızlar ve gezegenlerin sizin üzerinizde ki etkisini biliyor musunuz? yıldızlar ve gezegenlerin hayatınızdaki etkileri hakkında bilgi edinmek için yıldızname sitemizi ziyaret etmelisiniz. yorumcularımızı inceledikten sonra dilediğiniz yorumcumuzdan astroloji yorumlarına ulaşabilirsiniz.
5 ay önce

izmir'de gezilecek yerler

gezilecek yerler için artık çok düşünmenize gerek yok! sitemiz olan gezilecek yerler ile sizler için detaylı araştırmalar yaparak, en iyi yerleri özenle seçmekteyiz. hemen sitemizi incele ve tatiline keyif katmaya başla.
5 ay önce

bir şirket kurma şansın olsa nasıl olur?

balkanlarda bulunan karadağ’da oturma ve çalışma izni almak istiyorsanız, karadağ şirket kurma adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. karadağ çalışma ve oturma izni için sizlere en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. sizler de montenegro’da yatırım ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.
5 ay önce

instagram

instagram takipçi kasma nasıl yapılır? instagram takipçi sayımı şifresiz nasıl kasabilirim ? instagram takipçi kasma adresini ziyaret ederek bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. güvenli ödeme ve otomatik sistemler ile işlemlerinizi sorunsuz halledebilirsiniz.
5 ay önce
@boragurel gollum
  • 1. nesil yazar
  • 9 puiv puan
  • 0 paylaşım
  • 25 yorum
  • 0 takipçi