10
futbol bölümü güncellemesi - 26.11.2016 (bölüm moderatörü alımı)
evet puvolar, futbol bölümü olarak yeni bir güncellemeyle karşınızdayız. puiv'deki artan aktifliği farkettik ve bölümü daha genişletmeye karar verdik. amacımız sizin bu bölüme olan ilgisini arttırmak ve bölümdeki aktifliği daha da arttırmak

bundesliga (pi: @oxygen)
spor toto süper lig (pi: @karakartal1903)
ispanya la liga
uefa şampiyonlar ligi (pi: @kaygusuzyazar) (kendisi vazifede olduğu için bölüm moderatörleri olarak ilgileniyoruz,uefa avrupa ligi için de aynı.)
uefa avrupa ligi (pi: @kaygusuzyazar)
ingiltere premier lig(bizzat kendim el atıyorum)


liglerine/turnuvalarına moderatörler alınacak. lig/turnuvadan sorumlu moderatörler,her maç günü öncesi genel durumdan bilgiler verecek(puan durumu,gol krallığı gibi), maç günü ise o gündeki tüm maçları bir başlıkta toplayacak maçlarla ilgili bilgiler verecektir. maç günü öncesi ve maç günü nasıl bir program yapacağınızı sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz.

moderatörlerimiz illa kendi liglerinden içerikler paylaşmak zorunda değiller. istedikleri gibi başka liglerden,turnuvalardan içerik paylaşabilirler fakat öncelikleri kendi liglei olmalıdır.

moderatörlerimiz aktif olmasını istiyoruz. bu yüzden işi olanlar veya bakamayacak olanlar bize bildirirse daha düzenli bir şekilde ilerleriz.

istek halinde daha fazla lig ekleriz.

isteğimiz, bölümdeki görselliği arttırmak. mesela lig/turnuva dan sorumlu moderatörler, maç özetleri,güzel goller gibi başlıklar açabilir

moderatörler puvolarımızın maç izlemesi için kendi liglerindeki istedikleri maçların linklerini atabilirler.

ayrıyaten lig almak istemiyorsanız fakat bölümle ilgilenmek istiyorsanız genel olarak paylaşımlar yapmanız gerekmektedir.

bir diğer durum ise bir başlıkta bahsedilen maçın ayrı bir başlıkta detaylıca bilgi girilmesi (mesela türkiye süper lig cumartesi günü 8.hafta maçları hakkında bir başlık altında trabzonspor-galatasaray yazılır fakat bu maç farklı bir başlıkta da yazılabilir.) bu tarz durumlarda ana başlığı açan arkadaşımızın, özel olarak başlığı açılan maç hakkında bilgi vermesine gerek yoktur.


moderatör haricindekiler elbette maç başlıkları açabilir,bunda sıkıntı yoktur hatta bizim isteklerimizden biri de budur.

bahis konusunda (pi: @bircocukabisi) zaman zaman kaliteli kuponlar paylaşacaktır

hertürlü istek,şikayet,sorunuz için (pi: @oxygen) (pi: @rockefeller) (pi: @garavel) (pi: @meqt) ve benle iletişime geçebilirsiniz.

iyi puivlemeler :)
 • 3
  sewecenimlannn 7 ay önce
  görevli arkadaşlara başarılar dilerim futbol konusunda çok iyi işler çıkarıyorsunuz.
 • 2
  hellomyfriend 6 ay önce
  puivin en düzenli bölümlerinden.
 • 1
  hukuk582 6 ay önce
  bölümlere mod alımlar ne zamandan beri üste yayınlanıyor ?
  1
  ofsaytsizburak 6 ay önce
  mortaldan ben rica ettim,futbolla ilgilenen arkadaş varsa gelsin birlikte çalışalım diye. bide sizi bu bölümde ne yapacağımız hakkında bilgilendirmek için.

  ayrıca benim puiv'de aktif olma sebebim bundan 2 ay önce oksi'nin bu tarz başlıkta beni moderatör olarak almasıydı. böyle işler insanı aktifliğe teşvik ediyor. rahatsızsan söylerim mortal'a kaldırır. ama şuan bunun üstte kalması sana rahatsızlık veriyosa o işte art niyet ararım. ben demiyorum ki başka başlıklar başa tutturulsun. hatta bunu mortal'a özel mesajda bile bahsettim,yorumlarda da bahsettim. birden çok başlık başa tutturulmalı diye.
  0
  hukuk582 6 ay önce
  yok ne zamandır girmiyorum bölüm modu böylemi aranıyor artık diye sordum bilseydim sormazdım
  0
  ofsaytsizburak 6 ay önce
  bölüm modu aramıyoruz aktiflik arıyoruz. parantez içindeki dikkat çekmek için başlığa bakıp içeriğe bakmayanlar için.
  0
  hukuk582 6 ay önce
  yalan bilgi ile insanların ilgisini çekmeye çalışmak hiç olmadı puvo
  0
  ofsaytsizburak 6 ay önce
  yalan bilgi değil,cidden yapıyoruz

  ama puivdeki moderatörlük,üye olayı pek önemli değil. internet aleminde ''moderatör'' yetkili abi moduna geldi heryerde forumlarda felan. dikkat çekiyor işte
  1
  hukuk582 6 ay önce
  başarılar dilerim en güzel bölümlerden ne kadar futbol ile alakam olmasada :)
  1
  ofsaytsizburak 6 ay önce
  teşekkür ederiz :)
 • 2
  karakartal1903 6 ay önce
  al beni spor totoya
  0
  ofsaytsizburak 6 ay önce
  tamamdır


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...