4

kadın bedeninin medyadaki yeri

merhaba arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz ? kadın bedeni medya yahut basın yayında sizce istismar ediliyor mu ? kadının şehveti vb. unsurları sizce bir ürünü sattırmak için, pazarlamak için kullanılıyor mu ? evlilik vb. tv programları kadının ve özellikle yetişmekte olan kız çocuklarının bilinç altını ne yönde etkiliyor ? kadına tv'de biçilen rol hakkında ne düşünüyorsunuz ?


düzenleme: sormayı istediğim bir şey daha var. eğer bu sorularıma yorumunuz evet ise. ve kadın bedeninin basın yayından kötü etkilendiğinin düşüncesi içerisindeyseniz eğer; kadınlar bu kötü etkiye karşı bir mücadele içine giriyorlar mı ?


bu konudaki fikirlerinizi çok merak ediyorum... özellikle hanım arkadaşlarımızın düşünceleri beni meraklandırıyor...
 • 0
  ok1 2 ay önce
  kadın hep vardı hepte var olacak bunun neresi sizi rahatsız ediyor bizim nefsimiz yok mu
  beyler bizler de sizlerin kadınları arzuladığı gibi sizleri arzuluyoruz olması gerekende bu sadece yerinde zamanında ve olması gereken kişide.
  1
  siyaasiyabend 2 ay önce
  burada bir yanlış anlaşılma var. ben bir şeyden rahatsız olmadım. benim anlatmak istediğim ve merak ettiğim. medyada kadının bedeni ve duruşu bir ürün, bir reyting bir çıkar uğruna kullanılıyor mu ? merakım bu idi. konunun benim ya da bir diğer erkeğin nefsi ile bir alakası yok.
 • soruyorum

  SOR CEVAPLA KATIL ABONE OL

  34 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  samurai
  reelsamurai

 • bu bölüm #sor bölümünün alt bölümüdür.
 • küfürsüz ve kardeşce takılacağınız bir ortam  

  lütfen abone olmayı unutmayınız

  puiv kuralları geçerlidir!

  her türlü soruyu saygı çerçevesinde sorabilirsiniz.