5
‘dertleşecek erkek’ kiralama hizmeti
katı toplumsal kuralları ile bilinen japonya'da, ikili ilişkilerde uygulanan kurallardan sıkılan ve kendisi gibi davranmak isteyen insanlar için orta yaşlı erkek kiralama servisi başlatıldı. ossan adı verilen orta yaşlı erkekler saati yaklaşık 30 liradan kiralanıyor ve müşterilerinin dertlerini dinliyor. bazı müşteriler sadece yalnızlıktan sıkıldıkları için 'ossan' kiralıyor ve birlikte yürüyüşe çıkıyorlar. müşteriler terapistlerle ya da aileleri ile paylaşamadıkları problemleri 'ossan'lar ile paylaşarak rahatlıyor.

alıntı
 • 1
  madam_aylak 1 yıl önce
  japonya ve katı toplumsal kurallar? bence japonların sapkınlıklarını kamufle etmek için büründükleri bir maske. ensest ilişkilerden tut, pedofiliye kadar her şey bunlarda topluma entegre. gömleğinin üst düğmesi açık olanların çok seksi olduğunu düşünen, porno sektöründe gerek insanlar gerek anime çizimleri ile bayrağı taşıyan bir ülke. kore savaşında koreli kadınları seks kölesi olarak kullanan bir ordusu vardı,kore hala tazminat istiyor. zaten fantazi dünyalarından hiç bahsetmiyorum destan olur. ossan ile yürüyüşe çıkıyolarmışmış. biliriz o yürüyüşleri.. şu japonlara terbiyeli saygılı kuralcı filan demeyin lan ağır sapıklar
  0
  canki 1 yıl önce
  evet maalesef öyle pislik işleri var


 • girişimcilik

  - Girişimçilik ile ilgili yazılar , kitap önerileri , sözler vb. paylaşımlar

  0 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  canki

 • bu dünyada ayakta kalabilenler yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları taktirde onları yaratanlardır. 

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...