• 4
  sewo 13 gün önce ~ 13 gün önce
  makam ve yetki. aslanı, kediye dövdürür derler. futbolla alakası olmayan bir adamın ancak merak ediyorum. sokakta farklı bir olaydan ötürü bu adamla münakaşaya girse bu şekilde mi bakacak. yoksa " my friend no probleam" mi diyecek.

  not: kilo aldım hantallaştım ancak uzun yıllar yumrukların eğitildiği bir sporla ilgilendim. yinede çok güçlü olduğum zamanlarda dahil hep alttan alan " abicim sorun yok " diyerek olayı kavgaya taşımamaya. etkinlik ve müsabaka dışı hep abi çektim sıska, tıfıl, ezik tiplere bile. hayvandan farkımız olduğunu düşünen biriyim. ancak sorun iki yüzlülük, adama o tarzda bakıp tahrik etmesi saçma en ufak hareketinde futbol hayatı bitebilir.

  not2:lan bu videoda ben niye bu kadar sinirlendim izle geç işte
  2
  circlepit 13 gün önce
  için dolmuş puvo, küçük patlama yaşadın :) bazen izleyip geçmekle olmaz, ara ara sinirleri döküp küçük patlamalar yaşamazsak daha büyük patlamalara sebep olabiliyor.
  not: lan oku geç işte
  1
  sewo 13 gün önce
  nota ciddi ciddi güldüm:)
  hayır ilgilendiğim bir şey olsa hadi tamamda seyir zevki yüksek maçlar dışında hiç alakası olmayan biriyim.
  not" seyir zevki ": bir dünya kupası finali, şampiyonlar ligi finali tarzında bir maç olursa ilgimi çekiyor.
  not: okudum geçemiyorum devrem.
  0
  redlack 13 gün önce
  futbolda hakem ve mimikleri önemlidir, bu makam mevki meselesi değil. hakeme öyle dalkavuk hareketler yapamazsın. yaparsan da devamını getir yiyorsa tarzı bir şey bu. mafyacılık oynanacak yer değil yani saha.
  0
  sewo 13 gün önce
  kendi tuttuğu takımın maçında hakem hatalı karar verince, kundaktaki bebeğine kadar söversiniz, ne anlatıyorsun allasen.
  futbolcu orada hatalı bir durum olduğu için kendini haklı hissetmenin vermiş olduğu tepkiyle yüksek perdeden oynuyor.
  hakem ise yetkisinin verdiği güçle üzerine gidiyor bakışlarıyla tahrik ediyor.
  1
  redlack 13 gün önce ~ 13 gün önce
  öncelikle, bambaşka konulardan bahsedip yersiz polemiğe girmen çocukça. ben takım bile tutmam, ama futbolda ve futsalda defalarca kez hakemlik yaptım. biz bin türlü futbolcuyla uğraşıyoruz. ve bize ilahi bir güç verilmiyor. herkesi karşına alıp karar veriyorsun, sen tek kişisin güçlü falan değilsin yani. fırat burada o hareketleri yapan adama arkasını dönüp gidecek miydi? o adamdan daha fazla maç ve prestijli oyuncu görmüştür eminim. lütfen her şeyi duygusala bağlamayın. hakem oyunu yöneten kişidir, itiraz başka, el hareketleri yapıp kudurmuş yüz ifadesi ile bakmak başka.
 • 0
  adolfbey 13 gün önce
  efm?
 • video

  Dilediğiniz videoyu paylaşabileceğiniz, çapı geniş bir Puiv bölümüdür.

  138 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  magic
  banabubade

 • bu bölüm #medya bölümünün alt bölümüdür.

 • doğrudan video paylaşınız.