6

eren öldü, berkin hatırlandı.

öncelikle eren kardeşimize allah tan rahmet diliyorum tüm şehitlerimiz gibi o da bizim en büyük acılarımızdan dır, senin gibileri var oldukça çocuk bu memleket ite köpeğe yem olmaz sen rahat uyu.

şimdi dönelim bu berkin konusuna;
berkin elvan gezi parkı gösterileri sırasında ölen "15 yaşında çocuk" bak 15 yaşında diyorum çocuk diyorum, benim bildiğim kadarı ile pkk yardakçısı bir mahallede, pkk sempatizanı bir ailede 15 yaşına gelmiş yani çocuğun doğrudan yanlış tan haberi yok ne empoze edildiyse onu biliyor bak daha çocuk bu !!! sırf pkk sempatizanı bir ailenin elinde büyüdüğü için bir polisin bir çocuğu öldürme hakkına sahip olduğunu düşünen bir zihniyet e sahipsek eğer girelim abi doğuya ne kadar çocuk bebek varsa öldürelim pkk yandaşı yetişmesin.

15 yaşında çocuğu karişına alıp sohbet etmezsin söylediği kelimeleri saçma bulur dinlemezsin ama öldürüp vatan haini ilan edebiliyorsun, gerçi sizde haklısınız 12 yaşında kız çocuğunu nikahana alıp anne yapabilen orospu çocuklarının bu yaptığı çokta saçma değil açıkçası.

he şimdi berkin le ereni karşılaştırabilen kansız köpeklere gelince bunların ikiside çocuk, hadi ereni öldürenler 15 yaşında çocuğu sırf kendilerine karşı olduğu için öldürebilecek kadar kansız, adi şerefsiz, peki berkini öldürenler ? "polis" , "devlet" 15 yaşında bir çocuğu öldürüp sonra bir miting de annesini yuhalatabilecek kadar adi bir devlet mi burası ?

hiç bir mazeret bir çocuğun ölümünü haklı kılamaz
 • 4
  yondaimehokagesama 10 ay önce
  kisinin adının aynı başlıkta geçmesi çok saçma.
  15 yaşında bir çocuğun aklı eriyor güvenlik güçlerine teröristlerin yerini söylüyor da diğerinin aklı ermiyor masumca polise sapanla karşılık veriyor öyle mi?
  benim aklıma zerre gelmedi diğeri.
  1
  reelsayi 10 ay önce
  +1
  0
  ferdiucuncu 10 ay önce
  eren trabzonda büyüyor, (bir trabzonlu olarak konuşuyorum) berkin pkk yandaşı bir mahallede bir ailede büyüdü ikiside ne öğretildiyse ne şekilde büyütüldüyse ona uygun hareket etti. ("polise sapanla karşılık veriyor" ve ölüyor.)
  0
  dmrdmr 10 ay önce
  15 yaşında çocuk, 3 sene sonra 18 olacak ve birden bire zembille akıl mı inecek bu çocuğa?
  0
  ferdiucuncu 10 ay önce
  hayır 3 senede belki biri çıkacak karşına, belki bir kitap okuyacak, belki aldığı eğitim işe yarayacak he hiç biri olmadı 18 yaşında olacak gerçek manada terörist olacak ceza yaşı olacak at içeri idam et ama çocuk katili olma.
  0
  dmrdmr 10 ay önce
  18 yaşındayken de 23e kadar bekleyecek miyiz?
  -belki biri çıkacak karşına, belki bir kitap okuyacak, belki okuduğu üniversite işe yarayacak diye?
  15'inden 18'ine kadar 3 sene boyunca devlete/polise vs. zarar vermesine nasıl karşı koyacağız?
  0
  ferdiucuncu 10 ay önce
  15 - 18 ile 18 -23 arasında uçurum var kardeşim 15 yaş henüz çocuk, 15 yaşında çocuktan amma korkmuşuz da 3 sene devlete zarar vermesine nasıl karşı koyacağız ? ne zarar vermiş cebinden taş çıkmış ! ceza evleri niye var ıslah evleri niye çocuk kavramı hiç mi anlam taşamıyor, dağdaki teröristi davul zurnayla indirdi bu devlet, yetmedi ya karşısında duran teröriste ateş etme emri vermediği için onlarca askerimiz şehit oldu, karşısında duran teröriste sırf ateş emri gelmeden ateş eden bir sürü asker yattı cezaevinde bunlar berkin kadar, 15 yaşındaki çocuk kadar terörist ilan edilmedi ama 15 yaşında çocuk öldü çok tehlikeli bir varlıktı yani öldürülmesi şarttı öylemi güzel kardeşim.
 • 1
  banabubade 10 ay önce
  devlet herdaim 18 yaşindadir nasil vatan icin cocuk buyuk olmuyosa haininde cocugu buyugu olmaz
  tmm devletin mitingle yaptiklari flen yanlis ama polisime laf edemessin hacı onlar olmasa yaptiklari fedekarliklarolmasa bu durumda olmazdık ben zannetmiyorum o "cocugu" vuran polisin halinden mutlu oldugunu ama görevi bu bide lutfen 15 yasinda diyip gecme 15 yasinda neler oluyo...
  0
  ferdiucuncu 10 ay önce
  kardeşim polisimize bir laf yok zaten o yüzden peşine devleti ekledim bende biliyorum polisin bunu bile isteye çocuğun kafasına nişan alıp atmadığını o kapsülü bende tahmin ediyorum bu durumdan hoşnut olmadığını ama yeter artık sosyal medyada bir berkinle eren karşılaştırmasıdır gidiyor iki çocuk ölmüş biri de çıkıp demiyorki niye ölüyor bu çocuklar herkes evet çocuk öldü ama haklıydık derdinde.
  1
  banabubade 10 ay önce
  hacı ne yazsam boş şu an 10. silip bastan yaziyorum sen anla artik ne diyim
 • 1
  journalist 10 ay önce
  berkin konusunda git biraz wekeleaks belgelerine bak, ikisine de allah'tan rahmet dile, ölüden şeytan bile vazgeçmiştir unutma!
 • 0
  oschemat 10 ay önce
  kardeşim o zaman dağdaki teröristin de aklını çeliyorlar etrafında hep vatan hainleri var ve doğru olanı yaptığını zannediyor.

  canlı bombaların çoğunda da kafa gidik oluyor düşünemiyor.
  onlar da mı suçsuz,onlara da mı sıkmasınlar.

  biraz konuyu çarpıtmak gibi olacak ama senin dediğinden bunu anladım ben

 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  413 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.