6
puiv'e eleştiri
biliyorsunuz puıv bu steam işini ortaya attı ve bununla beraber birsürü gereksiz yazıyı da beraberinde getirdi.
bana göre puivin kalitesi kesinlikle düştü. artık herkes nasıl faydalı olur diye içerik eklemiyor da nasıl birşey yazsam oyunu kazanırım diye içerik ekliyor.
illaki ödül vermek istiyorsan kimseye belli etmeden dersinki bu arkadaşımız bu ay işte çok iyi bir beğeni almış herkes den fazla onu ödüllendiriyoruz dersin kimsenin ruhu duymaz bunuda 2-3 ayda bir yaparsın hem puiv yazarlarının arasında kalır ve kalite düşmez bu benim fikrim ha reklam amaçlı yapıldı zaten diyorsunuz ama beraberinde birçok çöpü de beraberinde getirdi.
 • -9
  hellomyfriend 1 yıl önce
  mesela seni...
 • 3
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  son yapılan yarışma söylediğin gibi puvo
 • 1
  aaronbrethorst 1 yıl önce
  kardeş iyi güzelde o zamanda kimse olmuyor amk yerinde. 100-200 kişi takılacaksa bu adamlar niye bu siteyi ayakta tutsun onuda düşünmek lazım
 • 1
  darkier 1 yıl önce
  benim fikrime göre, içeriklerin tadını çıkarmalıyız. özellikle artık şu steam hediyesi için geldiler dışlamasını yapmamak lazım. yok birinci nesiliz yok ikinci nesiliz (üçüncü nesil gelsin o da başlar.) bizim burada yapmamız gereken, yazarı paylaştıkları yazılar ve savundukları dünya görüşü için sevmek. tabii dediğim gibi bu sadece bir fikirdir. katılmak katılmamak size kalmış.
  1
  oak 1 yıl önce
  abi tamam yazarın fikrini sevmeliyiz diyorsunda yazar fikrim sevilsin yazılarım değer kazansın diye yazmıyor ki yazar diyo oyunu kazanayım umrumda deil
  1
  darkier 1 yıl önce
  beğenmediğim bir paylaşım mı yapılmış? basarım eksimi geçerim. baktım yorum gerekiyor yorumumu atarım. biraz ün kazansın puiv, bu steam muhabbetleri de son bulur. her şey zamanla.
  0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  1. nesilim hepinizden üstünüm


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...