ruhsal çöküntü, bıkkınlık ve bitmişlik

  10
  cahilinbiri 1.4.2019 21:40
  genç bir kadın olma yolunda ilerlerken kendimi hayattan elini eteğini çekmiş yaşlı bir teyze gibi hissediyorum.

  evden hatta yataktan bile çıkmak istemiyorum. hevesle aldığım sayısız ruj dudaklarımı unuttu. çiçekli parfümüm bitti, tenim annemin aldığı ve hiç sevmediğim şekerli parfümden kokuyor şimdi. yenisini almaya üşeniyorum çünkü. numaralı lenslerimi bile en son ne zaman taktım hatırlamıyorum, kimseyi görmek istemiyorum çünkü. sabahtan aksama kadar sex and the city izliyorum bilmemkaçıncı defa.

  gözyaşlarımın tükendiğini hissediyorum yeterince ağlayamadan, döktüğüm gözyaşlarından tatmin olamadan... aldığım antidepresan ve sakinleştirici etkisini hissettirmeye başladı. her zamankinden daha sorumsuzum ve her zamankinden daha çok gülüyorum. kahkahalarım yeri göğü inletiyor. yalnızlığımı ve varoluşsal bir takım sıkıntıları bir dizi izler gibi izliyorum uzaktan. hayatımın son bölümü ne zaman yayımlanır bilmiyorum ama finalin çok da uzakta olmadığını seziyorum.

  ağlamak, geçmişime ve şimdime bakarak şımarıkça acı çekmek istiyorum sadece. içimde kalan tek duygu olan mutsuzluk da yerini boşluğa bıraktı sonunda. ağlamak bile bir lüx oldu...
 • 0
  hedap 1.4.2019 22:44
  saa bir sır vereyim mi delikanlı
  hayatta hiç bir şey kendisi için yaşamaz
 • 0
  swarfdg 2.4.2019 22:29
  öl o zaman.
  0
  buyukanne 17.6.2019 20:45
  dime öyleee
 • 0
  blametrix 8.11.2019 12:26
  mevsimsel geçişlerden bunlar.