-4
05.03.2016 zaman gazetesi olayları

Zaman gazetesine kayyum atanması ile fethullahçı terör örgütü mensupların, terör örgütü liderinden(F.gülen) aldıkları emirle bulundukları illerde polis ve askere karşı ayaklanması olayıdır. Toplum ve kamu düzenini korumak için polis ve asker fetö mensuplarına müdahale etmiştir ve çok kişi göz altına alınmıştır.


Vatanı satmak zor iştir fetöcüler, gerekeni devletimiz yapar siz rahat olun. 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/99095/2/1/yabanci-ajanslarin-gozunden-5-mart-2016


Bu yazı da vatan hainlerinin sonu nasıl olur diye göstermek için sonsuza kadar burada kalacaktır.

 • 0
  noauthorityforoldmen 1 yıl önce
  hiçbir cemaati bırak toplulukla alakam yoktur. ben kendini bir grubun içine atfetmediği zaman daha özgür olduğunu düşünenlerdenim. ayrıca gruplaşmayıda sevmem bireysel takılan insanımdır. fetö'nün bir vatan haini falan olduğunu söylüyorsunuz 17 aralık sürecinden bu yana. bu adamlar 16 aralıkta ülkeye en çok hizmet eden adamlardı. yargıyı ele geçirmişler diyen bir akp var. ulan sanki adam 13 yıldır hükümette değil ne bok döndüğünü bilmiyor. biz sik kadar boydayken duyuyorduk cemaatin polis ve yargıda yayılamaya başladığını. bu adamlar ergenekon da paşaları içeri tıkarken alkışlayan akp değil miydi? ulan zekeriya öz kahraman ilan edildi. adını bir şehre vermedikleri kaldı. şimdi adam kaçak. ulan bunu da mı sizden habersiz yaptılar. pkk ile oturup müzakare ettin eyvallah bu konuda katılıyorum müzakere ile bu işler hallolmalı ama sonuç vermeyince sağda solda bomba patlattıklarında "anam hiç haberim yoktu bu şerefsizler arkamızdan iş çevirmişler." dedi akp. utanmasalar "bu pkk iyi çocukta çevresi kötü işte rusya falan." diyecekler. bir bok yaptığı yok bu akpnin. kendi cebini doldurmaya bakıyor. ha bu sadece akp mi? tabiki hayır. buna cemaatte chp de mhp de hepsi dahil. sen burada gelip fetöye sövüyorsan diğer suçlularıda göstereceksin. cemaat sızarken akp hükümetin başındaysa bunu engelleyecekti. bunları kayırarak sokan akpnin kendisidir. madem cemaat vatan hainliği yapıyor. akp de bu işi biz beceremedik vatan hainini kavrayamadık iki elimizle bir siki doğrultamadık diyip sorumluluğu alıp cezasını çekecektir.


 • puiv gündem

  Gündem ile ilgili haberleri burada paylaşalım arkadaşlar. Böylece gündeme ışık tutmuş oluruz. Oraya girenler ne olup ne bittiğini görebilirler, okuyabilir, yazabilirler.

  8 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  kullanici

 • tarih ile beraber başlık yazılacaktır. böylece düzenli olup, karışık olmayacaktır.

  (örnek: 23.03.2016 puiv gundem'in kuruluşu)

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...