1
ankara patlamasındaki fail için van'da taziye çadırı kurulması

http://www.evrensel.net/haber/273149/tak-uyesi-sonmez-icin-taziye-kuruldu/ ;

tetöristin amcasının ibretlik sözü :Sönmez'in amcası Muhammet Sönmez ise, Kürt halkının başı sağlığı dileyerek, "Zinar bütün Kürt halkının, bütün Kürdistan'ın şehididir" dedi.

 • 1
  mgl733 1 yıl önce
  İşte bakın bunları görünce içimden onları öldüresim geliyor
  Şöyle bir durum var sen gidip de böyle davranan insanları savunursan ben de sana söverim de sen de haklı bulmam bu iş böyledir adama bak ya bütün kürdistanın şehididir diyor ya adam masum insanları katlediyor amcası da ne diyor çıldırıcam bu işin çözümü yok mu yoksa var da biz mi göremiyoruz inanın ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak böyle düşmanca tavıra takınan insanları öldürmek istiyorum Allah teröristlerin bu ülkeye zarar vermek isteyenlerin bin türlü belasını versin
 • 0
  sadurra 1 yıl önce
  Yuh dedirtmiştir. Oha dedirtmiştir. Onca insanın canına kıyan birine ''Kürdistan şehidi'' demek nedir lan? Faşizmin dibidir. ''İnsanlık ayıbı'' kategorisinde olan bir şeyi göklere çıkarmak... Buram buram ırkçılık kokmaktadır. Ülke solcusunun ve barış savunucusu Kürt'ün görmesi gerekendir.

  Not: ''Ağbi tak bambaşka bir şey şimdi. Ona göre kürt hareketini yargılayamazsın'' diyeceklere cevabım ''aynı bokun laciverti'' dir.
 • 0
  antimilitarist 1 yıl önce
  http://www.evrensel.net/haber/273149/tak-uyesi-sonmez-icin-taziye-kuruldu/ linkte bi gairplik var tıklandığında ana sayfaya gidiyo kopyalıyıp yapıştırıldığında açılıyo.
 • 0
  argobaz 1 yıl önce
  Sonra k*rt deyince biz suçlu oluyoruz. Artık açın şu gözünüzü pkk k*rt terör örgütüdür.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...