uzun içerikleri konuşarak yazıyorum

  2
  hellomyfriend 1.2.2017 19:13 ~ 19:14
  bazı konuşmalar da hata olduğunu fark etseniz bile çoğu zaman bu hata sizden kaynaklı oluyor, samsung markasına göre konuşmalarınçok daha kaliteli yazılışları olduğunu düşünüyorum.

  şu anda bu yazıyı paragraflar dışında hiçbir şekilde ellerimi kullanarak yazmadım, herhangi bir şey yenilemedim veya virgül ve nokta eklemedim. (., bu işaretleri yaparken eğer isimlerini söylerseniz direk sembol olarak bunları yaptığı için sadece bunu ,. elimle yapmış bulunmaktayım)

  cidden çok rahat bir kullanımı var sesinizi nerede olursanız olun duyuyor, arkadan gelen televizyonu seslerini, dışardan gelen çocuk seslerini ayırt ederek sizin sesinizi daha sağlıklı çıkarmasını sağlıyor. şu anda televizyondan hem yayın izliyorum hem de bu konuşmayı yapıyorum ve televizyonun sesi son seste olmasına rağmen çok sağlıklı bir düzenleme yaparak yazı yazıyor.

  ayrıca uzun süren konuşmalarda sanırım kendini yenilemekma bunda bu konuşmayı bir şeyini kapatarak 1.05 saniyelik ara veriyor ondan sonra tekrar kullanabiliyorsunuz.

  bu yönden bile ipad alınabilir cidden.