%3

  7
  oschemat 23.1.2017 23:04
  şu an telefonumun şarjı ve aynı zamanda bir netflix dizisi imiş

  ispanyol yönetmen pedro aguilera tarafından bir zamanların “aynı” isimli web dizisinden uyarlama olacak olan 3% dizisi netflix kanalının bu yıl ki gerilim-bilim kurgu dizilerinden biri.dizi ayrıca netflix kanalının ingilizce dili dışında olarak orjinal brezilya diliyle yaptığı ilk dizidir.dizinin çekimleri güney amerika’nın en büyük şehri olan são paulo’da gerçekleşmektedir ve ilk sezon 8 bölümden oluşacak. 3% dizi konusunda ise paramparça olmuş yıkılmış bir dünya’nın gelecek boyutta yaşayan daha iyi bir kısmına geçmek için insanlara bir şans verilir ama sadece %3 lük bir kısım o tarafa gidebilmeyi hak eder.%3 dizinin yönetmenliğini de city of god ve körlük filmleriyle tanınmış olan akademik ödül adayı cesar charlone yapıyor
 • 0
  beyinsizyazar 23.1.2017 23:06
  %4
 • 1
  rockefeller 23.1.2017 23:07
  listeme aldım
 • 1
  gameofthrones 11.2.2017 02:45
  ilk başlarda sıkıyor insanı ama sonra gerçekten hoşuna gidiyor insanın. enteresan bir senaryosu var. oyuncuların performansıda gayet iyi.
 • 0
  schhhhhh 26.2.2018 06:20
  bir brezilya dizisi. internette sanırım ingilizce dublajlısı varmış, sakın ha oradan izlemeyin. brezilya portekizcesi zaten çok tatlıdır. hele bir de portekizce biliyorsanız ve bunu portekiz'de öğrendiyseniz size küçük bir çocuk konuşuyormuş şirin gelir. dizi her ne kadar uzaktan öyle gözükse de çok fazla bir hollywood havası yok ve karakterler yapmacık değiller. o yüzden underground ruhlu kardeşlerim gayet severek izleyecektirler. yani bir westworld, bir oz, bir black mirror kadar büyük felsefik anlamlar taşımasa da felsefik anlamlar taşıdığını düşünüyorum. bu yüzden izlerken bazı şeyleri sorgulatacaktır. 2. sezon nasıl geçer çok kestiremiyorum fakat ilk sezonun gayet izlenebilir ve gayet güzel olduğunu düşünüyorum.