sadece gif paylaşmak

  3
  hellomyfriend 2.2.2017 14:29
  1 yıl önce olan, (pi: sitelerin, puivi video sitesi sanması) durumunu tetikleyen durumdur.

  (pi: @gaddarus) yapmamalısın kardeşim.

  bunlar komik, beğeniyorum;ama bu demek olmuyor ki, hepsine artı vereceğim...

  ben de flood yaptım vaktiyle, ama ben resim paylaştım, video paylaştım, benim düşüncem isimli bölüme kendi düşüncelerimi aktardım ve bundan şikayet ettikleri zaman bu davranışı daha fazla sürdürmedim.

  kusura bakma ama bu paylaştıklarını her gördüğüm zaman, sana eksi vereceğim. goygoyunu yapsakta, seni arkadaş olarak sevsem de benim görüşüme göre durmadan seri şekilde gif paylaşmak gerçekten hatalı bir durum.
 • 1
  gaddarus 2.2.2017 14:52
  düşüncene saygı duyuyorum puvo evet bazen abartıyorum doğru fakat gif paylaşmayı seviyorum yani hareketli fotoğraf gibi olduğu için güzel geliyor bana hem kısa hem izlemesi zevkli bana göre
  1
  hellomyfriend 2.2.2017 14:56
  ben niye bunu düşünemedim ya (!), dostum, arkadaş olarak seni cidden seviyorum ama ben de zamanında böyle içimdekileri paylaştım, bu puivin hoşuna gitmiyor. sadece gif paylaşmak yerine, içerik paylaştıktan, insanların okuyacağız ve bu düşüncelerin ne paylaşacağı şeylerden sonra, arasıra gifleri tadımlık olarak paylaşırsan çok daha iyi bir görüntü ortaya çıkacaktır, profilinde peşpeşe paylaşılmış 30'a yakın gif var. dikkate almanı öneririm.:)
  1
  gaddarus 2.2.2017 15:05
  yav bazen zamanim olmuyor elimdekileri firsat varken yukluyorum onlar da peş peşe oluyor :) normal de 2-3 içerik arayla paylaşırım neyse ben senin demek istediğini anladım elimden geleni yaparım eleştrilerin için teşekkürler puvo