5
meşe odunları için romantizm rehberi
Değerli arkadaşlar,meşe kütüğü seviyesinden başlayarak sizlere ufak taktikler vereceğim."Sen kim oluyosun lan dürrük?" diyebilirsiniz,ben sadece ihtiyaci olan kardeslerime yardimci olmaya cabalayan,eski sevgililerim tarafindan romantik sifatini kazanmis bir kardeşinizim.

Romantizm şu dönemde ortaya çıkmıştır,temsilcileri şunlardır ayaklarına yatmicam.Hepimizin bildiği gibi konu,hatunlarımıza kendilerini özel hissettirmek adına yaptığımız ufak hamleler.Tabiki işe çok miktarda piçlik katacağız.

Öncelikle erkekleri 3'e ayiralim.Meşe odunu,akasya odunu ve lale yaprağı.Akasyayi,tercih edilen ortalama romantik bir erkek olarak kabul edersek,lale istenmeyen derecede romantik ve meşe mevzudan pek haberi olmayan "Bana romantik değilsin diyor,taktik verin beyler" diyen erkeklerdir.Yani kendinizi meşe kütüğü olarak görmüyorsanız bu rehber size göre değildir.Neyse çok uzattik sadede gelelim.

"Seni seviyorum"
Arkadaslar çok kullanmak çok sevdiğiniz anlamına gelmemekle beraber,cümlenin ağırlığını hafifletir.Ben sanalda hiç kullanmamaya gayret ediyorum.Bunun yerine onu sevdiğinizi daha seyrek ama şehvetli bir şekilde söyleyebilirsiniz. Hatta bunu,kulak memesinin yarım karış altına bir öpücük kondurmak gibi munzurluklarla servis ederseniz hiç şüphe yok,hatununuzun iç yağları eriyecektir.Ses tonunuzdaki kararlılığa ve pusluluğa dikkat etmeniz size artı puan olarak geri dönecektir.

Özel Günler
Sevgililer günü,tanıştığınız gün vs. Günleri ajandanıza kaydedin.Bugünler kolay ulaşabileceğiniz bir yerde olmalı,gelmeden önce kafanızda hazırlıklarınızı yapın,çünkü anında hatun sizi sözlüye kaldırabilir.Şunu asla unutmayın beyler; böyle günler için hediyeyi yapmaniz,satın almanızdan daha önemlidir.Gerekirse satın alın ama kendim yaptım süsü verin.Unutmayın birçok kız post-it'leri sempatik bulur,bu gelecekteki fırlamalıklarınızda size fayda sağlayacak bir bilgidir. Çiçek alıp,topladım ayağına yatabilirsiniz.40 saniyede kazak alıp, kıza verirken denettirip "hmm iyi terzi tarif ettiğim gibi yapmış" yapabilirsiniz. Kıza kendi yaptığınız yemeği yedirmekle,lüks bir restorana götürmek arasında dağlar kadar fark var.Hem aşçılık yeteneklerinizi fark eder hemde dışarıda yemeğe alışmaz.Unutmayin beyler paramız cebimizde güzel.Bakın şöyle bir sincaplık da yapabilirsiniz.Mesela kız 8'de size gelcek,yemek hazırlıyorsunuz. Yemek yenecek,film izlecek sonra çatarapatara.Numaradan olayları ağırdan alın ve mutfak haliyle kızın sizi görmesini sağlayın.Bi önlük ve "pek beceremesem de senin için çabalıyorum" izlenimi yaratmak için sağa sola yedirdiğiniz yemek,emin olun ona çok sempatik gelecektir.

Türlü sansarliklar
Arkadaşlar beraber geçirdiğiniz zamanı değerli kılmak sizim elinizde.Film izlerken ayak baş parmağını hafifce sıkmak olsun,gıdısını öpmeden derince koklamak olsun bu tarz harekerler karşı tarafin hafizasinda yer eder ve sık sık aklina gelmenizi sağlar.Mesela eski sevgililerimden biri bacak içimdeki bağları sıkardı,o baldir kasık arasinda uzanan yer ve unutana kadar ebem sikildi.Neyse...Bu tarz hareketler eğer nefret etmiyorsa denemeye değer.

Kenan Imirzalioglu Faktörü
Arkadaslar tatlı dil en büyük silahlarımızdan biri.Sizlere tavsiyem Ezel'i de içeren birkaç Imirzalıoğlu dizisi izleyin ve "aşk kelimesi seni tanıyına kadar manasızdı" , "bilemezsin sen yokken içimde ne fırtınalar koptuğunu" tarzında biraz kıroca biraz çürümeye yüz tutmuş tomruk tadında replikler atın repertuvarınıza.Kenan'dan sonra birkaç Aamir khan filmi ve kore dizisi se izleyebilirsiniz.Bu süreç çok sancılı olabilir beyler ama cephaneliğe çok silah ekleyeceğine emin olabilirsiniz.

NOT1:Oğle yemeginden sonra devam edeceğim.
Not2: Kullanacağınız bu rehber neticesinde biten ilişkilerinizden sorumlu tutulamam.
 • 1
  80kiloysa79udassak 1 yıl önce
  Bu ne puro meşe odununa bir anda bu yükleme çok ağır:)
  0
  acab1966 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Sozlukteki bir karsim gecen gunlerde bir serzeniste bulunmustu.Benimde aklimdaydi unutmadan yazayim dedim :)
  0
  80kiloysa79udassak 1 yıl önce
  Onu hatırlıyorum da aq bu adam kulak memesinin yarım karış altına fısıldayan adama nasıl dönüşsün :)


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...