5

fakirin iphone alma sebebi

benim tahminim bu kişi ev alamaz, arsa alamaz, yazlık alamaz, arsa alamaz, araba alamaz. gücü zar zor iphone a yetiyor bırakın onu alsın. size ne... adam masaya anahtarlar bırakamıyor en azından iphone, marlboro bıraksın.
 • 0
  reelsayi 10 ay önce ~ 10 ay önce
  güç bela 5000 tl biriktirmiştir. ne arsa alabilir,ne araba. ne zengin eder ne fakir. ulan bari kullandığım telefon bir şeye benzesin demiş olabilir.
 • 0
  darkier 10 ay önce
  sanırım "fakir" anlayışımız biraz farklı. bana göre fakir adam geçimini sağlamayı düşünür. diğer her şey onun için fuzulidir/fuzuli olmalıdır. çevresindekilere caka satmak aklından bile geçmez. 5 bin lira mı biriktirdi? çocuğuna yatırım yapar. çocuğu yok mu? kötü günler için saklar, ne bileyim et alır!?
 • 0
  yepyeni 10 ay önce
  fakir olduğunu anlamadığı içindir.
  peki fakir neden fakirdir ? cevabı yıllar önce söylenmiştir. şimdilerde başarıyla uygulanıyor. bakın yine konuyu nereye getirdim.
 • 0
  serhatcakmak 10 ay önce
  yazımı okuyunuz

  yazıda da belirtmiş olduğum gibi fakir düşünceli bir insan zengin gözükmek için pahalı telefon, pahalı giyim yerleri, pahalı arabayı tercih eder fakat bunlara yapacağı yatırımı bir işe yapsa ve o parayı katlasa daha iyi olabilir.