3

başlık

içimdeki körüklenmeyi beklemeyen dev bir kor var. bu öyle bir ateş ki; şayet bunu ölmeden yakabilirsem, herşey düzelecek. belli başkı bir konu yada insanlar ile alakalı falan değil. onları takan kim? umrumda dahi değil bir çok şey. bu öyle bir şey değil.

bunu hissediyorum.
bunu biliyorum.

hani insanın bazen böyle nefesi derin derin sıkışır, nefes alamaz duruma gelirde, daha sonra oksijen tüpüne bağlanıp bütün ciğerlerine temiz havayı doldurur ya, heh öyle rahatlayacakmışım gibi hissediyorum.

insanlar daha çok adımı duyacak bilecek, hayat hikayemi bilecekler, yüzümü bilecekler, tanıyacaklar, daha önce beni yarı yolda bırakıp siktir olup gidenler, gün geldiğinde, bütün ezikliği ve çaresizliği ile mesaj atacak, ulaşmaya çalışacak, canımı yakanların, daha önce umurlarında olmadığımı hissettiren kim varsa, hepsinden intikam alacağım. hiç birine merhamet etmeyeceğim.

çünkü ancak sadece tanrı sonsuz merhamete sahiptir.

ben değilim.

değişti diyecekler, bu daha önce böyle değildi diyecekler, böyle yapmazdı diyecekler vb ve daha nicesi, oda umrumda olmayacak.

"kurt yaşlanınca çakallara yem olurmuş"

herşeyin bir bedeli vardır, ben ise bunun için öteki tarafı beklemeyi istemiyorum. içimde öylesine bir ateş var ki; ölesiye bir nefret. ve hırs.

12.07.2019 - 13:28

bunu buraya yazıyorum; bir gün burayı takmasam dahi, bütün yazılarımı silsem dahi, bunu tutacağım. ve bu kısım kalacak.

benim bu hayatta insanlara daha fazla ihtiyacım yok, benim sadece daha fazla pizza ve şarap tüketmeye ihtiyacım var. yeterince gördüm ve tattım. pek işe yaramıyorlar. bazen yarıyorlar, yarayanlar çıkıyor elbet, hepsine haksızlık etmiyorum, ama sonuçta hep aynı, işe yaramıyor oldukları dönemlere gelmeleri, işe yarar dönemde yaptıklarının önüne geçiyor. ve sorun ne biliyor musunuz?

"yanına kalacaklarını zannediyorlar."

susuyorsun, edepli veya ezik bundan zarar gelmez zannediyorlar ya hani.. buna çok gülüyorum. herşeyin bir zamanı vardır, gün gelir, kırdığınız adını sanını dahi hatırlamadığınız insanın eline bakar bütün hayatınızın kayması, tek yapabileceğiniz çaresizce merhamet dilenmek veya yardım eli uzatmasını dilemek olur..

işte burada önemli olan kısım şu;

ben o dönemdeki o insanların, "şeytan" olanlarından olacağım. hiçbir düşünce, hiçbir beden, veya hiçbir durum, ki beni tanıyan, gerçekten tanıyan insanlar "merhametli" bir insan olduğumu bilir, kendi insanlığım ve merhametim bile buna engel olamayacak.

insanları sevmiyorum.
insanlar samimiyetsiz.
insanlar nankör.


"evet evet herkes öyle değildir, senin karşına öyleleri çıkmıştır bla bla.. değil mi? yapılır böyle yorumlar, bilirim, biliriz. :) o iş öyle olmuyor. ve tanrının meleği ilede beraber oldum. en iyi, en mükemmel ruh bile bir yerden sonra sapıtabiliyor.

siz siz olun, insanları bu duruma getirmeyin.

zira; ancak kıyameti hızlandırırsınız. içimdeki bu öfke bitmiyor. ve umarım hiçbir zaman bitmez, çünkü beni hayallerime götürecek olan tek şey;

öfkem, ve umursamazlığım olacak.

uyanın artık be amına koyayım. kimsenin umrunda falan değilsiniz. bir aileniz var birinci derece, ki çoğumuzda onların dahi umurlarında değiliz. bırakın artık şu şeyleri, yıllardır beraber olduğun insan, mükemmel uyumun olan, eşin, kocan, kuzenin, en iyi dostun falan,

hikaye bunlar.
hepsi hikaye.

gün geldiğinde anlayacaksınız. bu sadece yaşanılarak öğrenilecek bir şey. yalnızlığı sevmekten başka çareniz yok. hepimiz sefil yalnızlar olarak geberip gideceğiz. kendilerinizi saçma sapan duyguların ve insanların esiri yapıp kısacık ömrünüzü harcadığınız yetmez mi? evet güzel şeyler. seks, aşk, dostluk falan bunlar şeyler. ama bunların hepsi geçici etkisi olan şöhret gibidir.

kim söylüyor aşk güzel diye, aşk güzel mükemmel bir şey. herşey siktiğim bir trafik kazasına bakıyor, veya ayrılmaya, bakalım bu tarz şeyler yaşandığındada fok balığı gibi konuşup "aşk çok gozol yoooo" demeye devam edebilecek misin?

seks,

bir kaç yüz tl yede yaşayabilirsin, free şekildede, buda önemsiz birşey.

dostluk?

işte buna kıçımla gülerim.

pas. çenemi yormaya bile değmez bir kavram.

bunlar sadece benim başıma geldi diye bir şey yok, herkesin başına gelecek şeyler bunlar, 70 senelik ömründe sonuna kadar mı aşk ile yaşayıp mutlu öleceksin, böyle el el falan aynı anda, 70 sene boyunca muhteşem güvenilir dostluğun olacak, 70 sene boyunca ne zaman istesen sevişebileceksin, 70 sene boyunca ne istersen olacak falan,

var mı öyle bir dünya?

demek ki neymiş, herkesin başına gelecekmiş, sayılan bütün bu şeyler bir gün bitebilecekmiş. sadece birazcık realist ve dobra oluyoruz diye, itici geliyoruz şuan, hepsi bu.

bu sadece benimle alakalı bir şey değil. hepimizi kapsayan bir durum anlıyor musunuz?

sıkıntı yok anlamasanızda, gün gelir, sike sike anlattırırlar canlarım :))

ister anla, hayatını daha fazla mahvetmeden kendin için yaşamayı öğren,

ister anlama, aynı eziklikte şeyleri yaşamaya devam et.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  1887 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  gaddarus
  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
  plumerion

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.

 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..
  • başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..
  • kurallara ısrarla uymayıp tekrar eden yazarlar bölümden engellenecektir..
  • başlıklarda ve yorumlarda herhangi bir kişinin ailesine hakaret,küfür ve rencide edici içerikler kesinlikle yasaktır..
  • şahsınıza yapılan küfür-hakaret  gibi içerikleri puiv moderatörlerine bildiriniz..