1
nargile

bir çeşit tütün ürünü.

ama ilk başta çalışma prensibinden bahsedeceğim. anladığım kadarıyla nargile dediğimiz arkadaşın üst kısmında közlerin konulduğu bir yer var. genelde közlerin altında kalan bu kısımda delikler olur ve sen nargileyi çektiğinde duman asağıya doğru hücum eder. e şimdi diyeceksin aşağıda ne var. bu çekilen duman aşağıdaki bir sivinin içine kadar bir boru ile aktarılıyor. sıvı içinde serbet kalan bu duman tercihe göre sıvı içindeki aromayı alıyor ve sıvının bulunduğu haznedeki boşluğa ilerliyor. tabi siz bu sırada çekmeye devam ettiğiniz için yerinde duramayan buhar bir sonraki boru ile sizin şu, onu çektiğiniz deliğe geliyor ve sizde dumanı götürüyorsunuz. evet, o minik mutlu buharın hikayesi bu. sistemsel olarak basit olsa da yine deilk görüldüğünde bir şaşkınlık yaratır kişide inceleme isteği uyandırır. sonra bu istek sonucu buraya yazılır.

ha birde bunun ilk çekişi var. insanlar genelde daha ağır bir duman bekledikleri için ilk seferde gölden su içen ceylan tedirginliğinde çekerler içlerine. tabi adam ağır birşey bekledigi için o hafif dumanla anlık bir özgüven gelir, ve tekrar nefes almaya çalışır. duman içerde fazla kalinca bazen ciğeri yakar ve arkadaş panikliyerek öksürmeye başlar. evet, bu da sizin hikayenizdi.

 • 0
  nestor 1 yıl önce
  Almanya' kullanmaya başladığım ve bağımlısı olduğum bir tütün ürünü. Sigara içmeyebilirsiniz ama nargile tütün ürünü olsa da için iyidir güzeldir. Şeftali-çilek tavsiyemdir...


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...