10

beni özlediniz mi?

soğuk bir kış gününde sıcak bir evden size sesleniyorum puiv halkı... neden kayıp bir unicorn olduğumu anladığınızı farz ediyorum ve bu kısmı geçiyorum. şu sıralar düşünmeye ve okumaya hiç vaktim yok. boş vakitlerimi uyuyarak geçiriyorum. film izlesem, kitap okusam, yazı yazsam, gezsem... aslında hayallerimi anlatsam vay be ne dolu dolu bir insan dersiniz de işte, cık yani...
neyse bugün instagram sayfamda geçmişimdeki bir çok hatıraya, bana bu hatıraları yaşatan bir çok insana teşekkür ettim. bugün de buraya buradan tanıştığım birine teşekkür etmek istiyorum. (pi: @bossadam)
sevgili boss...
seni ilk tanıdığımda anlamıştım mükemmel biri olduğunu. arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. doğru mu yanlış mı, gerçek mi yalan mı diye hiç sorgulamadan bana bütün samimiyetini sundun. diğerleri gibi değilsin... yok resim gönder merak ettim yok kızmış dur biraz gönül eğlendireyim... bazı insanlar kendileri güzel sözler söyler bazıları karşıya sürekli şüpheyle yaklaşır onu sürekli sorgular falan... sen hiçbiri olmadın. böyle orjinal olduğun için seni çok sevdiğimi bilmemi istiyorum. her ne kadar hayırsız bir arkadaş olsam da sen hiç beni unutmadın. bana hiç trip atmadın, hiç küsmedin. üzüldüğünde hiç benim kalbimi kırmadın.
sen mükemmel bir insansın ve ben bunun için de seni çok seviyorum.
iyi ki puive gelmişim ve iyi ki seni tanımışım.
doğum günün ne zaman bilmiyorum ama kova burcu olduğunu biliyorum dkvkdmv herhalde yakındır doğum günün. bana bir küçük sızlanırsın belki ama üzülme olur mu benim hafızam iyi değil biliyorsun.
teşekkürler
seni seviyorum ve
iyi ki doğdun ❤️