• -2
  bizanskurdu 21.4.2019 13:20
  bu arada burası istanbul ve bu kızlar da maalesef arap değil türk! sözde türk de diyebiliriz.
 • 2
  hedap 21.4.2019 14:32
  ne güzel eğleniyorlar işte. ayrıca bu görüntüyü niye garipsiyorsunuz? başörtülü kadınlarda eğlenebilir oynayabilir. herkesi hor görüyorsunuz da siz ne boksunuz bakıyor musunuz hiç kendinize. insanlığa ne faydaniz var. oturduğun yerden vay efendim başörtülü bacılarimiz dans etmiş diye eleştiri de bulunarak islam'a fayda sağladığınizi veya sevap kazandığınizi mi zannediyorsunuz?
  videonun başlığını da mezhebi genişlerin elinden kurtarmalıyiz yazmışlar. siz önce islami yalan yanlış mezheplerin elinden temizleyin kurtarın, sonra bu kadınlari dert edinirsiniz.
  0
  piiuv 21.4.2019 14:59
  ulan duygulandım bee sen doğru birşeymi yazdın.dur bidaha okuyum:)
 • 1
  binaenaleyh 21.4.2019 21:20
  bize ne isteyen istediğini yapsın,oynasın giysin. ne yapacağız gidip başlarından başörtüsünü mü çekeceğiz? insanları galeyana getirmeyin dostlar. sen de müslümansın ben de, biz günah işlemiyor muyuz? başörtüsü erkeğe farz değil ama tesettür farz,uyguluyor muyuz? beş vakit namaz kılıyor muyuz, güzel ahlaklı mıyız,bunlar için çaba sarf ediyor muyuz? cevapları kendi adıma söyleyeyim ki hayır. bu düşünce tarzıyla biz de islamiyeti kirletiyoruz o zaman. bizim elimizden kim kurtarsın dini? ne islamiyet insanın yaptığı ile lekelenecek bir din ne de insanların dini yaşamalarına biz müdahale edebiliriz.