erkek sevgisi vs kadın sevgisi

  12
  ekzantrik 15.9.2019 17:20
  gelecek cevapları inanılmaz derecede merak ettiğim versus. oynat bakalım.
 • 0
  horseman 15.9.2019 17:53
  sevginin cinsiyeti mi olur :d
  0
  ekzantrik 15.9.2019 17:55
  erkek şöyle sever kadın böyle sever diyorlar ya :) neymiş öğrenelim.
  0
  horseman 15.9.2019 18:01
  hepsi palavra. seven kişi sevgisini gizli tutar öyle aleni şekilde ulu orta yerde haykirmaz, dile getirmez. sadece sevdiği kişi ile arasında olan bi gönül bağıdır diye düşünüyorum :d
 • 1
  hedap 15.9.2019 19:48
  buna ancak insan yaşadığı deneyimler sonucu bir cevap verebilir. kulaktan dolma şeylerle olmaz yani.
  ama gördüğüm kadarıyla kadınlar daha içten seviyor. yani bağlılık var. hatta sahiplenme ve en önemlisi de karşılık bekleme. karşılığını verdikce dozu artıyor ama orası ayrı. bir süre sonra yetinememe ve doyumsuzluk baş gösteriyor.
  bence bu ilişkileri bitiren en önemli kusur. sevgi bile dozunda olmadığı zaman zararlı. bir insanın sevdiği insandan sürekli bir şeyler beklemesi, sürekli ilgi beklemesi tamamen aptallık. ki kadınlarda bu aptallık gerçekten haddinden fazla.
  bunun hiç bir şekilde izahı veya mazereti olamaz. karşısındaki insana zarar verecek kadar seviyorsa insan bunun kadını erkeği ayırt etmiyor ikisini de uzaklaştırmak şart. ha doğal yollarla olur veya direkt söyleyerek.

  erkeklerin de çoğu sanki bir ülkeyi ele geçirmiş gibi onu tamamen kendi kurallarıyla kısıtlamaya veya kendince tam bir barzo amele gibi davranıyor. sevmeyi ilişkiyi bilen pek yok. etrafımda bakıyorum sanki kadın onu her dakika aldatacakmis gibi üstüne gidiyor, sorguluyor felan. ne gerek var mina koim sen o insana güvenmiyorsan zaten o ilişki değil ki. böyle böyle hareketlerde ister istemez bıkkınlık getirir yapmayacağı varsa da yapar yada ister istemez kendini tehlikeli bir sürece sokar farkında bile olmadan.
  düşünsene bir ay çiçeğisin, her gün güneşe yüzünü dönmek istiyorsun, bir sarmaşık sana aşık olmuş ve sana sarılarak yükseliyor. sonunda senin tüm hareketini engellediği için güneşe dönemiyorsun ve solup gidiyorsun.
 • 0
  nesquik 24.9.2019 17:01
  net erkek sevgisidir
 • 0
  baladusmuskiz 25.9.2019 18:26
  vsyi kadin sevgisi alir abi tartismayin bos yere