17

kendini geliştiremeyen erkeğe aşık kalabilmek

20 yaşında bir çifti baz alalım. çok aşıklar evleniyorlar vs.

kız elbette maddi hiçbir şey beklemiyor, ikisi de çok genç. çalışır yapar kocam diyor fakat iş öyle olmuyor, çocuk beceriksiz çıkıyor.

40 yaşlarına geldiğinde tüm arkadaşları evler, arabalar, tatiller ile meşgul olurken, bizim kız hala ay sonunda kira muhabbetini kocasıyla kıç kadar balkonlarında çay içerken yapıyor.

bu kızın, adama aşık kalabilmesi mümkün mü?

hani düşünün, bir aslan var fakat avlanamıyor. bu aslanın sürüdeki hatunlara ilgi çekici gelmesi mümkün mü?

hadi bu boş düşünce hakkında kafa yoralım.
 • 2
  ofsaytsizburak 29 gün önce
  öyle bir şey tabi ki yok. o yüzden kızlar genelde eğlence peşinde koşan, 7/24 spor salonlarında gösteriş yapan çoğumuz ''piç'' dediği erkeklerle takılıp geziyor,evlenilecek yaşa gelince eli yüzü düzgün,disiplinli,hayatın eğlence olmadığını anlayan insanlarla evleniyor. çünkü bu bahsettiğim insanlar iyi kazanıyor,maddi durumu iyi oluyor.
 • 1
  bhr59 29 gün önce ~ 29 gün önce
  keske hersey para olsa..o kıç kadar dediğin balkonda ıcılen cay ve kahve kımbılır ne lezzetlıdır bır kadın paran ıcın yanındaysa paranı ılk kaybettıgınde gıdecek kısıde odur ruhu satılık ınsanları sevmıyorum.paradır calısılır kazanılır allah sağlık versın yeterkı bır erkekte kaslarını cebını gelıstırecegıne sadece kalbını yuregını gelıstırsın yeter para ınsana vıcdan yada karakter vermez cunku
 • 3
  guglepiley 29 gün önce ~ 29 gün önce
  küçük ev , küçük balkonda elbette yaşarsın, lâkin sonrasında ne olacak ? . olsun be yeterki mutlu olalımda her gün bir kâse çorbaya kaşık daldıralım mı diyeceksin yoksa evlendiğin güne lanet mi edeceksin, bence bu iki şey arasında bir şey var o da; sabırdır. her şey bir anda olmuyor. aşk karın doyurur mu bilemem ama sabır ve saygı karın doyurur .
 • 2
  cambam 29 gün önce
  sürekli tavuk döner yemek sıkabilir puvo
  0
  guglepiley 29 gün önce
  araya bir mercimek çorbası içmekte gerek.
  1
  alicoyum 29 gün önce
  üstüne bir künefe
  1
  caytiryakisi 29 gün önce
  yanına bir çay
  1
  guglepiley 29 gün önce
  fenerbahçe şampiyon olur bence ;)))))
 • 0
  blackmedia 29 gün önce
  bu hayatta neler olmamışki bu mümkün olmasın
 • 0
  mybae 28 gün önce
  bütün kızlar böyle düşünmüyor emin ol ki
 • 0
  helianthus 28 gün önce
  kadın kendi de çalışıyor adam da çalıştığı halde sıfıra sıfır elde var sıfırsa o evlilik yürür. çünkü kadın emeğin değerini ekonomik şartları vs bilir.
  kadın çalışmıyor adam çalıştığı halde yetişmiyorsa ve kadın evlenirken adamın ileride çok para kazanma ihtimaline güvenmişse yürümesi biraz zor. biter. kadın çalışıyor erkek işsiz güçsüz boş oturuyorsa zaten bitmeye mahkum.
  kadınlar erkeklerin parasını falan sevmez, kadınlar erkeklerin emek vermesini sever ve kullanılma fikrinden hoşlanmaz. olmayan şeyin olmadığını bilir. ama olması için ihtimal varken kullanılamıyorsa o zaman adamdan da vazgeçer. bu avlanma meselesi değil olanakları değerlendirme meselesidir.
  0
  theeru 28 gün önce
  nefis aciklama.
 • soruyorum

  SOR CEVAPLA KATIL ABONE OL

  42 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  samurai
  reelsamurai

 • bu bölüm #sor bölümünün alt bölümüdür.
 • küfürsüz ve kardeşce takılacağınız bir ortam  

  lütfen abone olmayı unutmayınız

  puiv kuralları geçerlidir!

  her türlü soruyu saygı çerçevesinde sorabilirsiniz.