4

anket seçeneklerinden biri 50 oya geldiğinde sonlanacaktır.


 • 0
  secko 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Referanduma sunulmamalı. Kaldırılırken referanduma sunulmamıştı. Maalesef tam bağımsız bir ülke olmadığımız için hem apo teslim edilirken hemde abd ıraka girerken ilk etapta teskere çıkartmayan meclisin bu ülkeye ödöettiği ağır bedellerdir. Referanduma sunulursa kabul edilir.

  Eğer idam halk desteğiyle gelirse öyle bedavadan insanlar asılır ki aklımız almaz. Geçmişte öldürmek için yaşı büyütülen insanlar olduysa şimdi asılmamak için yaşını küçülttüren tiplerle bile karşılaşabiliriz. Gücünü halktan alan bir idam kanunu çıkarsa çok sorgulanamaz ama mecliste kabul edilirse belki seçimden seçime değişiklik farklılık gösterebilir.

  Bu ülke de öyle suçsuz yere hapis yatan mühebbet yiyen insanlar var ki idam ile beraatlerinin önünü iyice kapatıyorsun.

  Ergenekon, balyoz felan ulan biz sabah akşam haberleri izler vay hainler demezmiydik örneğin devletin askerlerine. ama bak paralelcilerin hainliği ve dvletin iradesizliğinden dolayı düşmüşler hapise.

  Yargı mensupları anayasa adalet anlayışı komple değğişsin önce bir sil baştan herşey yeniden düzenlensin ondan sonra gelecekse gelsin idam. Ama bu şartlarda gelmesi bir boka fayda sağlamaz.3-5 tane teröristi asıcaz diye gelen idam daha sonra muhalefete yönelirse işte o zaman idam gelsin diye can atanlar feci otururlar kucağa :)

  Ayık olun efendi olun adam olun en önemlisi zeki olun...
  0
  hamsiavlayankanarya 1 yıl önce
  %81 evet var senin sözlerine ramen. bu ülke saf yemin ediyorum.
  0
  secko 1 yıl önce
  idam kanunu ya da başkanlık sistemi gelecekse bu meclisteki 367 ile sağlanmalı. referaanduma giderse yine seçilir kabul edilir lakin toplumda ciddi kırılmalar olur. bi cumhurbaşkanı seçiminde %52 ile baaşa geldi tam sınırda yani. demem o ki bu halkın önüne 2 seçenek koyarsan cidden ortalık karışıyor. sessiz sedasız bi partiyi baraj altı bırakıp meclis gücünle 4 yıl halka bişey sormadan istediğin gibi at oynatırsın.
  0
  hamsiavlayankanarya 1 yıl önce
  kenan evrene %92 oy veren ülke. ondan sonra başladı zaten en az 3 çocuklar falan filan. soyları sopları gerizekalı insanlar var. öyle doğduklarından da değil, öyle yetiştirildiklerinden.
 • 0
  gereksizzi 1 yıl önce
  denemek lazım.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...