7
sevgilimin evindeki tualet

geçen gün bir arkadaşımla sevgilimin evine gittik. sevgilimin kız kankasını bizim arkadaşa ayarlıcaktık. güzel bir akşam yemeği olucaktı, bizim sığır arkadaşı sonunda biriyle baş göz edicektik.

neyse yemekler yendi, kahveler yapıldı o sırada arkadaşım salih kanka ben çok sıkıştım galiba sıçıcam dedi. bende kolundan tutup apor topar tuvalete götürdüm bu muallağı.

neyse ben geri döndüm kızların yanına, aradan 2-3 dakika geçmişti odayı hafif bir dışkı kokusu sardı. dedim heralde kızlardan biri osurdu. belli etmiyim dedim. ama olcak gibi değil koku tüm odayı sarmıştı. bir anda aklıma salih geldi. koşarak tuvalete doğru gittim.
aman allahım. daha kapıya bile yaklaşamadan olduğum yere yığıldım. hayvan oğlu hayvan sıçmıyor. bağırsaklarını götünden çıkarıp hava aldırıyor. böyle bir koku yok. içerde yeşil bir toz bulutu var. bakın size yemin ederim tuvaletin önünden uçan bir sineğin, bir anda yere çakılışına şahit oldum. zor bela kendimi toparladım. tişörtümü çıkarıp yüzüme bağladım ve tuvaletin kapısından içeri girdim.

tam o sırada işini bitirmiş donunu topluyordu. göz ucuyla bir klozete baktım. bu sıçmak değil beyler. adam tüm benliğini, tüm insanlığını götünden çıkarıp klozete bırakmış. sifonu çekiyosun, su o boka değmemek için geri geri akıyor o derece..

tuvaleti bi şekilde temizleyip salona döndüğümde kızlar baygın yatıyordu. bi tanesinin burnu düşmüştü. yarım saat burnunu bulmaya çalıştık.
tam o sırada apartmanın yangın zili çalmaya başladı. yönetici apartmanı tahliye ediyordu. kapıyı açtığımda insanlar birbirini eziyordu apartmanı boşaltmak için. büyük bir izdiham vardı. kızları kucaklayıp apartmandan çıktık bizde.

salihle artık görüşmüyoruz. kızla da ayrıldık zaten. kızın evinide nasa yetkilileri araştırmaya gelmiş.
bakalım nasıl bir sonuç bulacaklar.
 • 0
  afaki 1 yıl önce
  benzer bir durumu bir arkadaşım bunu bizim evde yapmıştı o gece evde kalamadık bankta sabahladık
 • 0
  kek 1 yıl önce
  lan ya sahurda okuduğum şeye bak :d ama çok güldüm ahahahaa
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  insanlık suçundan tutuklasınlar bu salihi :)
 • 0
  dehr 1 yıl önce
  ahahah ulan ya :d
 • 3
  tombalaci 1 yıl önce
  ulan inci'den kopyalamış adam. bide ibne'yi muallak diye direk geçirmiş.
  0
  general 11 ay önce
  incici tespit ediyordum zanza


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...