10

'izmir marşı' söyleyen öğrencilere tokat atıldı!

türkiye’nin tarihi liselerinden istanbul erkek lisesi’nde yaşandığı iddia edilen skandal olay sosyal medyanın gündemine oturdu.okulda izmir marşı'nı söyleyen öğrencilere tokat atıldığı ifade edilirken, okul müdürü olayı doğruladı ve ilgili yöneticiye dair soruşturma açılacağını açıkladı.
 • 0
  omfg 21 gün önce
  tokat atanı izmir marşı eşliğinde " sözlükteki top arkadaşlara düzdüreceksin " ki bir daha böyle şeye cesaret edebiliyor mu
  0
  pentaigo 20 gün önce
  müdürle birlikte eşcinsel arkadaşlara niye laf atıyosun şimdi
  0
  omfg 20 gün önce
  sen bana niye laf atıyorsun şimdi
 • 1
  anarchist 21 gün önce
  elalem marsa kondom kuruyor bizim gündeme bak amınım
  0
  ciddiyetsiz 21 gün önce
  +562188527882585
 • 0
  shewolf 20 gün önce
  nasıl bir şekilde söylediği de önemli. şimdi hayvan gibi marşı söyledilerse bu ne terbiyesizlik diyip o sinirle vurmuş olabilir. veya kendisi pkklıdır başka bir açıklaması olamaz.
 • 0
  roxic7 20 gün önce
  olayin detayi nedir? sirf izmir marsi okuyanlara tokat atti diye birine sovecek miyiz? nasil okumuslar nerede okumuslar vs haber hakkinda detay verinde ona gore yorum yapalim. disari ciktigimda gordugum genclerin yarisindan fazlasi egitimsiz terbiyesiz sigir tiplemeler. yemislerdir bi halt.
  1
  systemfailed 20 gün önce ~ 20 gün önce
  okul gösterisi oluyor gösteriden izmir marşı çıkartılıyor .. bazı ögrenciler söylüyorlar adam gelip bunları söyledikleri için tokatlayıp dövüyor sence bir halt yemişlermi ?? egitim veren bir insanın dövmeye hakkı varmı ??
  0
  roxic7 20 gün önce
  evvela ilk yanlis ogrencilerde. gosteriden cikartildiysa soylemeye haklari yok. bu durumdan sikayetcilerse haklarini baska yollarla aramalilar. oyle kafalarina gore vandallik yaparak degil. egitimcinin attigi tokat da yanlis bir sey ama okul hayatim boyunca ogretmenlerin nasil cileden cikartildigini iyi bildigim icin bir sey demiyorum.
  1
  systemfailed 20 gün önce
  önce şunu sormak gerek neden çıkarıldı ??? nedir bu atatürk düşmanlıgı madem ögrenciler bir hata yaptılar açarsın müfredatı gereken neyse yaparsın sen elin çocugunu tokatlarsan bırılerıde gelir seni tokatlar valla bende ne yavsak hocalar gördüm ınsanların hayatını mahfeden hemde komıser vs olacakken sırf böyle yavsaklar yüzünden hayatları biten ınsanlar herkes kurallara uyacak bu nettir kurallara uyulmuyorsa kanunlar devreye girer yok ben öyle tokatlarım bılmem ne yapamazsın bu kesindir..
  -2
  roxic7 20 gün önce
  ataturkun izinden marş okuyarak gitmeye çalışan vasat bir nesil söz konusuysa hocanın attığı tokadı da pek yadırgamıyorum ben. liseler, üniversiteler alenen fuhuş yuvası. bu kadar boktanlığın içinde "aa gençlerimize bak izmir marşını okumuşlar ne vatan severler yaa" diyemeyeceğim. ha hocayı savunduğumdan değil, çok da sikimdeydi. asıl değinmek istediğim husus, koluna mustafa kemalin dövmesini yaptırıp izmir marşı okuyarak vatan sever olunacağını sanan bir kitle türedi.
  1
  systemfailed 20 gün önce
  bu nasıl bir anlayış memlekete bir çok başarılı universite var başarılı bir çok ınsan var nasıl hepsı orospu olur ne hakla ne mantıkla eger mantık bu kadar basit ise xhamster a gir bir sürü bacılarımızın videoları var ozaman onların alayıda orospu öylemi ?? atatürkün izinden gitmek demek bir çok şeye sahip çıkmak demektir bunların en başında layikil gelir.. marş okumak önemsiz ise neden okudugu için tokat atılıyor ??? evet sen yadırgamaya bilirsin o senın kişisel fikrindir ama ben yadırgarım ve adam hakkında idari soruşturma açıldı yadırgayan bu işin yanlış oldugunu düşünen mılyonlarca ınsan olması ne güzel ..

 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  586 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  systemfailed

 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.
16. @hedap | saygı