20

ben mi enayiyim migros mu?

migrostan huwai honor play edition aldım. ama bu telefon resmi olarak tr satışı yok tr de normal honor play satılıyor internete de bakabilirsiniz edition satışı resmi olarak yok türkiye de.

honor play edition ile honor play arasında fark ne derseniz donanımsal olarak hiç bir fark yok ama tasarım olarak play edition arka kapak lazer çizimli böyle (siyah kırmızı işlemeliyi aldım) tasarımına bayıldım inanılmaz tav oldum. yurttaşın da bu play edition diğer honor playa göre 50-80$ daha pahalıydı ama ben migrostan normal honor play fiyatıyla aldım 2300₺

şimdi ben bu telefonu stant da gördüm ve alırken kapalı kutu verdiler. oradaki yetkiliye aynısı de mi diye sordum ve evet aynısı dedi. aldım eve geldim açtım ben şok normal düz siyah honor play hemen topladım geri gittim iade etmeye kıza gösterdim suçlandı aynısı demişti ama kutu mağaza dışında açıldığı için iade almaması gerekiyor ben biraz saydırdım sonra bir abi geldi onunla muhabbet kurdum ankara'daki tüm migrosları aradı sordu hiç bir mağazada edition diye kutu yok tek teşirdeki ürün edition sonra ben sordum ne kadardır stantta dedim 2 hafta olmadı dedi adam. baktım telefonu inceledim hiç bir sorunu yok aldım telefonu.

telefondan memnun kaldığım için pek kazık yemiş enayi gibi hissetmiyorum amaç gönlüm ferahlasın :)

almayı düşünenlere de tavsiye ederim çok iyi telefon

 • 5
  banabubade 9 ay önce
  puivden maaşlar yatmış tabi.
  :d
  0
  gaddarus 9 ay önce
  bu ay zamlı yattı tabi :)
 • 2
  taokan 9 ay önce
  kardeş biz o telefona neler yaptık neler haberin yok. bence iade et :(
  1
  gaddarus 9 ay önce
  o yapışkanlık yoksa... :/
 • 1
  sjense 9 ay önce
  ah be gaddarus, aynı telefona ben geçen baktım gözüm kestirdim. aliexpresste türkiyeden düzenli alışveriş yapılan ve gümrükte sıfır problem yaşatan bir telefon firması var. orjinal bildiğin aynısı replika falan değil. ve aldığında türkiyedeki depolarından sana gönderiyorlar. yurt dışından cihaz falan gelmiyor ve fiyatı 1490 tl di.

  keşke bilseydim.. üzdü bu..
  1
  gaddarus 9 ay önce
  aldıktan sonra söylediğin için teşekkür ederim dostum :)

  onlarda garanti sorunu oluyor diye biliyorum
 • 2
  bizanskurdu 9 ay önce
  iphone kullanmıyor musun? ne biçim modsun sen? olmadı bu gaddarus adresini ver iphone z göndereceğim sana.
  1
  gaddarus 9 ay önce
  söz ağızdan bir kere çıkarmış :d