• 6
  furis 5 gün önce ~ 5 gün önce
  (pi: popüler kültür) içeri alınmadan önce zerre değeri bilinmeyen adam birdenbire değerli oldu. ilgi odağı oldu. hiç bir yeteneği başarısı yokken ödül aldı.
  0
  gaddarus 5 gün önce
  medyanın gücü
  1
  dobrosko 5 gün önce
  yav nasi yeteneği yok kardesimmm bu ülkede sanata deger vermiyorlar puuuh
  0
  furis 5 gün önce
  bana öyle gelmiyor açıkçası.
  0
  dobrosko 5 gün önce
  ha bu adam size nettiii
  0
  furis 5 gün önce
  :)
  0
  hellomyfriend 5 gün önce
  kanka pop dinliyorsan bu adamı tabi değersiz sanarsın. çok eski yıllardan beri rap müzikle uğraşıyor, raggae ile rap müziği birleştirebilmiş bir insan. rap dinlemene gerek yok caz dinlesen alternatif rock dinlesen filan bu adamla yine de karşılaşırdın bir yerlerde. patladıktan sonra zaten hapse girdi. popüler kültürle pek bi alakası yok adamın
  0
  furis 5 gün önce
  2006 yılından beri sansar salvo dinlerim. onun dışında pek dinlediğim rap müzik sanatçısı yoktur olmadı da. fakat sansar salvo da eski çizgisinden sapmış durumda biraz. bir parçasında (2013-2015 arası yanılmıyorsam) "benim için hâlâ minibüste para üstü var" gibisinden "bakın, unutmadım nereden geldiğimi" minvalinde biz dinleyicilerine umut vermiş olsa da, o da popüler kültürün etkisi altına girdi gibi.

  ais ezhel ise, popüler kültüre olan isyanı, sitemi ile bilinirdi. fakat benim gözlemlediğim kadarıyla içeri alındıktan sonra tıpkı müslüm filminin vizyona girmesi sonrası insanların birden kro dediği müslüm gürses hayranlarına özenmesi ve onlar gibi hayranı olması durumu. popüler kültürden kastım bu, zaten sen burayı anlamışsındır puvo. ezhel'in meselesi de gözümde böyle canlanıyor.
 • 4
  ofsaytsizburak 5 gün önce
  türkiye'nin neresinden tutsan elinde kalıyor. gerçekten bilinçli bir avuç insan ya vardır ya yoktur.
  sıkıntı şurada,hep çoğunluğa,halka,anadoluya kızıyoruz,küfür ediyoruz,cahil cühela diyoruz. evet doğru öyleler. fakat hep öylelerdi. yani bu insanlar hiç aydınlanma yaşamadı ki. ne bekliyorsunuz ulan gökten zembille mi inecek? bir toplumda aydının,sanatçının,bilgilinin,düşünürün,öğretmenin asıl görevi halkı karanlıktan kurtarmaktır. onları bilgilerle kuşatmaktır. onları düşünsel olarak kalkındırmaktır. günümüz türkiyesinde işler tam tersine doğru hızla gidiyor. aydın kesim halktan iyice kopmuş durumda. ta 1911'lerden birinci dünya savaşı döneminden milli edebiyatçılarımız bizi bunu acı gerçekle kavuşturdu. hala akıllanmadık. bu yolun sonu iyi değil. hiç iyi değil hem de.
  türkiye misak-ı milli ve kuvayı milliye ruhunu kaybettikçe karanlığa daha da saplanıyor. daha da geç olmadan bunun farkına varmamız gerekiyor.
 • 2
  baran_aslan 5 gün önce
  ben beğenmiyorum şarkılarını. içerik bakımından değil. gerçekten güzel gelmiyor.
 • 0
  akdmrahmt 5 gün önce
  abi şu lavuğu konuştuğunuz kadar kuleli askeri lisesinden tutuklanıp küçücük yaşta hapse atılan öğrencileri konuşmadınız.
 • 1
  bizanskurdu 5 gün önce
  konyalı mı lan bu ne biçim aksan bu
  4
  gaddarus 5 gün önce
  angaralı gibi konuşmaya çalışıyor gevşek
  1
  altaydangelenbarbar 5 gün önce
  angara derken beyefendi?
  0
  gaddarus 5 gün önce
  bildiğin angara la
  2
  hellomyfriend 5 gün önce
  ızmirin boyozunun bozdugu bir angaralı
  1
  gaddarus 5 gün önce
  aynen öyle ortaya karişik bir sey :)
 • 3
  indus 5 gün önce
  sen de bokunu çıkarttın yeter artık ais.
  1
  hellomyfriend 5 gün önce
  adama dava açmışlar amk adam napsın
 • 0
  systemfailed 5 gün önce
  ses dublajmı bu ne yahuuu görüntü başka ses başka
 • 2
  phoique 5 gün önce
  kendisini dinlemem ama öyle arkadaş ortamında çalarken, ister istemez dinliyorum. gram bana hitap etmiyor bence aynı simge gibi acun şeyma olayı gibi abartılmış birisinden başka bir şey değil gözümde sözleri de anlamsız geliyor bana
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  592 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.