0

paykasa kart nedir ve nasıl kullanılır?

paykasa

paykasa, en güvenilir online ödeme sistemidir. ön ödemeli olarak firmamız tarafından verilen paykasa kart ile yapılan harcamalarını gerçekleştirebilirsiniz. paykasa kart ile normal kredi kartlarına göre paranız ve tüm bilgileriniz güvence altındadır. 16 haneli ön ödemeli bir kart olan paykasa sizlere güvenli alışveriş imkanı sunar.paykasa kartı diğer kredi kartlarından ayıran en önemli fark; önceden karta ödeme yaparak, kart içerisinde bulunan para kadar harcama yapabileceğiniz, online bir kredi kartıdır. firmamız tarafından verilen paykasa kartını, kredi kartını veya banka kartlarını kullanmak istemeyen kişiler için ideal bir karttır. internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde gönül rahatlığı ile güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. paykasa kart, bir nevi ön ödemeli kredi kartıdır. firmamız tarafından verilen paykasa kart ile internetten gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir. oldukça güvenli kullanabileceğiniz online kredi kart sistemidir.

paykasa kart özellikleri

paykasa kart birçok bakımdan avantajı yüksek bir karttır. harcamalarınızı limitleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğiniz için alışveriş sonrası herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. satın alma işleminiz den sonra beklemenize gerek yoktur kartınızın kullanımına hemen başlayabilirsiniz. satın aldıktan çok kısa süre sonra kartınıza ait bilgileri tarafınıza gönderilecektir. sanal bir kart olması sebebi ile çalınma ve kayıp korkusu yaşamazsınız.

paykasa kart nasıl bozulur?

paykasa kart bakiyeniz alışverişlerinizde ödeme yaptıktan sonra artabilir. yüksek miktardaki bakiyeleri kullanılabilir hale getirmek için paykasa bozum gerçekleştirilebilmektedir. kart başvurusunda bulunduğunuz site üzerinden bu işlemi talep ettiğiniz takdirde, kartınızda kalan bakiyeler havale ile banka hesabınıza geri gönderilmektedir. paykasa bakiyeleri euro kurunda olduğu için, bozdurma işlemi de günlük kura göre yapılmaktadır.

paykasa card nasıl alınır?

paykasa kart almak için öncelikle firma müşteri temsilcisi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. daha sonra o günkü döviz kuruna ait ücrete göre kartın ödemesini tl olarak firmamıza eft veya havale ile kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. daha sonra ücreti ödenen kartın karşılığında sizlere ön ödemeli sanal kartın 16 haneli dijital kodu teslim edilir. 16 haneli dijital kod ile paykasa kart oluşur ve artık ödemelerinizi, alışverişinizi bu kod ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.paykasa724.com/

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

4 saat önce 4 saat önce