19

recep tayyip erdoğan adam mıdır?

lafı fazla uzatmıyorum dostlar. zira evimi cia, interpol, kgb, fbi, pöh, jöh bassın istemem.
 • 0
  8bit 1 yıl önce
  adamdır çünkü ben bir korkağım. reis adamın dibidir, öl de ölelim reiss.

  edit: makarnamı yiyorum kışa da kömürüm hazır geberin laikler
  1
  adamlar 1 yıl önce
  yol da yaptı unutmayalım!!
 • 2
  tuzlukunefe 1 yıl önce
  kuran okudu tabi adamdır sen ne anlatıyorsun
 • 1
 • 1
 • 1
  hrnmedya 1 yıl önce
  recep tayyip erdoğan karşısında duranlara ve bu soruyu soran kişilere soruyorum. hükümet değişirse türkiye'nin daha iyi olacağını mı düşünüyorsunuz? arkadaşlar bu nefretin sebebini ben anlayamıyorum. soruyorum ama hep saçma sapan nedenler sunuyorlar. allah için mantıklı açıklama yapın. üzerine konuşalım.
  0
  adamlar 1 yıl önce
  bölüm fotoğrafına bak
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  geç fotoğrafı arkadaşım konuşacaksan konuşalım.
  0
  adamlar 1 yıl önce
  goygoy yapıyoruz dostum ne bu ciddiyet :d
  1
  hrnmedya 1 yıl önce
  goy goy yapalım arkadaşım gülelim hep birlikte saçmalayalım hatta. ama şu uygulamayı yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. neredeyse hergün bir iki saldırı yapılıyor recep tayyip erdoğana bende merak ediyorum gerçekten yani kime sorduysam yok abi saçma sapan nedenler sunuyor. cevap verincede siz yapıyorsunuz diyorlar. en sinir olduğum da o. niye tapayım babam oğlu değil ya yarın işime gelmez başkasına oyumu veririm. bak şunu da belirteyim kimsenin siyasi görüşüne karşı değilim. hdp olmadığı sürece. bugün kılıçtaroğluna oy ver akşenere ver kendi düşüncesi derim saygı duyarım. ama ben rte oy veriyorsam bende saygı beklerim. fakat iş hakaret boyutuna çıkıyor. şimdi şu konuyu açana soracaksın sen adammısın diye ağır olacak. ne yaptın bu ülke için. en ayar olduğumda oy kullanmayıp ülke hakkında yorum yapanlar. ulan sen kendini birey olarak saymıyorsun. bir de karşıma geçip konuşuyor musun.
  1
  star__ 1 yıl önce
  kesinlikle katılıyorum daha bugün arkadaşımla konuştuk bu uygulamada çok fazla rte progopandasi yapılıyo ve hiç hoş değil şuan daha iyi biri var mı oy verebilcegimiz chp ye versek adamın bi sözü bi sözünü tutmuyo yiğenim daha 4 yaşında o bile alay ediyo hdp ye oy veren zaten vatan hainidir mhp var kötü bi parti değil ama artık bişey yapılabileceğini düşünmüyorum daha kim geçicek başa siz şuana kadar abd ye yada herhangi bi ab üyesine hangisi kafa tutabilir ama o yapiyo adam çalıyo diyosunuz tamam çalıyo cirpiyo olsun ama en azından yapiyoda chp kaç sene iktidar oldu o ne yaptı hepsini cebine attı dimi o yüzden boş laflar bence bu uygulama çok eğlenceli kimse kimseyi incitmesin böyle saçma başlıklar yapmayın
  1
  hrnmedya 1 yıl önce
  beni anlayan birisi çıktı işte. tamamen bahsettiğim mevzu bu. madem sevmeyeceksin oy vermeyeceksin o zaman karalama yapma. bırak herkes özgürce versin oyunu. şu açılan başlığa bak. yapılana bak. allah şahitim olsun. ne derlerse desinler. reisin başkan olması için elimden geleni yapacağım. eyvallah kardeşim.
  3
  champ 1 yıl önce
  kesinlikle haklısın kardeşim. 17 yıldır yönetiyor bence en az bir 17 yıl daha yönetmeli. o asla değişmemeli, o giderse ülkemiz çok kötü durumlara düşebilir çünkü şu anda baya iyi durumdayız. ekonomi harika, eğitim sistemi dünyada lider konumda, yerli üretim ve ihracatımız zirve yapıyor, beyin göçü alıyoruz, insanlar birbirleri ile hoşgörülü iletişim kuruyorlar, kutuplaşma yok, çiftçi halinden memnun, yoksulluk yok, ortalama bir araba 100 bin ortalama bir ev ise 400 bin ne kadar ucuz, et çok ucuz, süt çok ucuz.

  lanet olsun recep tayyip erdoğan düşmanlarına, geçmiş ve gelecek tüm makamlar onun hakkıdır.
  0
  adamlar 1 yıl önce
  sakin ol champion :d
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  bana ironi yapma kardeşim. söyle o zaman kim gelsin. gelince ne düzelecek. ne daha iyi olacak.
  1
  kumrengi 1 yıl önce
  abi şu anda o hep denilen insanlardan birisini görüyoruz. demek gerçekmiş.

  (pi: söyle o zaman kim gelsin)

  ahahahha. mesele kimin gelmesi değil lan kimin gitmesi. bu kadar dar düşünce ile sana hiçbir şey anlatılamaz ki dostum. senin mantığına göre sonsuza kadar rte gelir. çünkü o güçlendikçe diğer ihtimallerin önünü kesecek, devletin gücünü her alanda sonuna kadar kullanacak, medyayı %90'dan %100 hakimiyeti altına alacak ve tüm aksi sesleri yok edecek. hiç mi etrafında olan biteni izlemiyorsun? hep mi a haber? :) meral akşener gibi güçsüz bir rakibin bile onlarca kez yoluna taş koyuldu, konuşmaya çıktığı salonların defalarca elektrikleri kesildi, en son ysk önüne bir engel daha koyuyordu ki chp 15 vekil vererek ona önceden çözüm bulmuş oldu.

  zaten bu seçimi de geçsin tamamdır seçim işi biter türkiye'de. artık reis ne isterse o olur, o nasıl istiyorsa öyle oluruz. ki zaten de geçecek seçimi senin gibi arkadaşların sayısının bir hayli fazla olduğunu düşünüyorum.
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  tmm recep tayyip erdoğan gitsin. eyvallah meral akşener gelsin. birincisi ben tv seyretmem. sürekli araştırırım. sen etrafına bak diyorsun ya. o etrafa bakmak yetmiyor işe sizin anlamadığınız o işte. biz bakmayı geçtik. o etrafa girdik yaşadık gördük. adam neler yaptıysa kötülediniz. ulan savunduğunuz meral akşener fetönün köpeği be. asıl siz kör olmuşsunuz. ülkenin başında olan olayları görmeyecek kadar körsünüz. ama doğru darbe değildi dimi o. kontrollü darbeydi dimi. meral gelince herşey düzelecek doğru. türkiye çağ atlayacak gerçekten.
  1
  akpartiliyizakparti 1 yıl önce
  sen bunlara bakma kardeşim. bunların tamamı vatan hainleri, ülkemizin istikrarlı olmasını ve dünya'yı kıskandıran yükselişini göremiyorlar. ben ak parti gelmeden önce fakirdim ama bugün sadece ak parti ilçe başkanlığından aldığım maaşla evimi ve arabamı 5 yılda aldım hamdolsun. bunların reis düşmanlığından gözü dönmüş, ümmet memnun reisten hamdolsun. inşallah daha 20 yıl daha başımızda olacak. o olmazsa devlet yıkılır, o olmazsa ümmet kan ağlar. halimiz ne olur?
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  oh be en sonunda. eyvallah kardeşim. bizim sözümüz söz cenk cihad şehadet deriz. bu yolda vatan için ölürüz ama ne merale ne kılıçtaroğluna ne de pkk piçleri hdpye bu vatanı vermeyiz. allahın izniyle.
  0
  sarelless 1 yıl önce
  ımam online
  2
  jupiterwalk 1 yıl önce
  karşıt görüş diye vatan haini olarak nitelendirmek çok yanlış! siyasette neler döndüğünü bize gösterildiği kadarıyla biliyoruz , bugün meral akşener'o seven biri değilim ancak fetöcü olduğunu iddia etmeniz gereksiz . bugün daha çocuk yaşta eğitim gören harbiyeliler bile bu sorusturmadan dolayi senelerdir içerde .o yaşta çocukları içeri sokabilecek sebepler bulunuyorken bu kadar alenen fetocu diye bagirdiginiz akşener nasıl dışarda oluyor ?
  0
  sarelless 1 yıl önce
  e5 e cikiyorsun heralde geceleri baya ucuz haaaa wtf
  -1
  adamlar 1 yıl önce
  adam ironi yapmış dostum ne diyorsun :d?
  0
  sarelless 1 yıl önce
  canı cehenneme
  0
  adamlar 1 yıl önce
  sakin ol adamım
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  adam ironi yapmamış. siz bu kadarsınız işte sadece görmek istediğiniz gibi görürsünüz. adamın profiline gir bak sonra konuşalım.
  0
  adamlar 1 yıl önce
  komiksin ya da trollsün. daha sen 1 haftadır buradasın ben 1 yıldır kimin ironi yaptığını kimin yapmadığını iyi bilirim :)
  1
  hrnmedya 1 yıl önce
  belki komiğim, belki yeniyim. ama biz bu vatanı size bırakmayacağız. sende bunu çok iyi anla. çünkü biz bir yıllık mevzudan değil. 1299'dan beri vatan uğruna ölümü göze aldık. sen değil kralın gelse. recep tayyip erdoğan'ı başkan yapacağız. sizide sandığa gömeceğiz.
  1
  adamlar 1 yıl önce
  sizin kafanızdan istiyorum ya. bize bıraksan ne olacak vatanı? biz vatan haini miyiz? senin amacın farklı. at gözlüğü takmışsınız. cevap vermeyecem daha da
  0
  hrnmedya 1 yıl önce
  at gözlüğünü siz takmışsınız. ayrıca bizim kafamız size ağır gelir taşıyamazsınız. vatan haini değilsiniz bu ağır bir hitap olur. ama vatana hainlik yapanları destekliyorsunuz. farkında değilsiniz. yazmada zaten yazma bilader. bu zihniyetle yazma zaten.
  1
  kahvelipuding 1 yıl önce
  bazıları adamlar bazıları ... görüyon yazık
 • 3
  dreamer_on 1 yıl önce
  öncelikle sorumuz, "insan mıdır?" olmalıydı.
 • 1
  happyendtomorrow 1 yıl önce
  daha iyi yöneten varsa buyursun kardeşim onuda deneyelim ama ben tahmin etmiyorum
  0
  ulgen 1 yıl önce
  liberal demokrat parti bi araştır
 • 3
  crowded 1 yıl önce
  bence gereksiz bir soru olmuş. buraya bu soru yakışmamış.
  1
  mustafacagglr 1 yıl önce
  +1
  1
  egoegoego 1 yıl önce
  haklısın kardeş
 • 2
  mavi_dyg 1 yıl önce
  adamın son 2 harfi
 • 2
  sarelless 1 yıl önce
  kadındır.
 • 0
  enes_ar25 1 yıl önce
  gereğinden fazla
 • -5
  star__ 1 yıl önce
  bitek adam olsa ıyi adamın dibi ❤
 • 5
  gazelpc2 1 yıl önce
  reyis şimdi ben evde petrol bul
  0
  mustafacagglr 1 yıl önce
  ef bi ay opın dı dor
 • 1
  yesim_x 1 yıl önce
  adam değildir. ama malesef ki insandır.
 • 2
  ulgen 1 yıl önce
  madamdır
 • 0
  mertbjk 1 yıl önce
  sorulması gereken bir şey değil dolar 4 euro 5 . yakında dolar 5 euro 6 olmadan erken seçim yapmak istedi .
 • -3
  nefariousrose1 1 yıl önce
  buda sorumu yaa tabiki adam adamın dibi bee😍😍
 • 0
  arcandpsycho 1 yıl önce
  adamsa bile ülkeyi çok iyi yönetemediği açık
 • 0
  umutsadece 1 yıl önce
  türkiye'yi yönetevek daha iyi biri gelene kadar en iyisidir
 • 3
  ezgifc 1 yıl önce
  adam olmasi icin insan olmasi gerekiyor . ama malesef o hayvan bile degil. allah basimizdan eksik etsin amin
 • 0
  badliar 1 yıl önce
  tayyipin ta aq
 • 2
  _yakikiskli_ 1 yıl önce
  hitlerin kuzeni
  0
  sinankarapinar17 1 yıl önce
  yok artık ben mussolininin amca oğlu diye duymuştum.🤔
  1
  _yakikiskli_ 1 yıl önce
  :d jjsbdjm
 • 0
  colt_s 1 yıl önce
  birde evrimi inkar ediyorlar... e bu ne
 • 1
  gameofthrones 1 yıl önce
  bence adam yani erkek 😃 arada bide sempatik oluyordu eskiden. şimdi o da yok 😱 bu arada hakaret etmeyin bence. mazallah ihbar felan ederler hakaretten içeri almasınlar.
 • -1
  hasan_baki89 1 yıl önce
  adam tabiki
 • 1
  lceam 1 yıl önce
  az önce müthiş siyaset yaptığım bi başlık açıyordum fakat yetkiye sahip değilmişim mükemmel yazdığım paragraf çöpe gitti rte adam mıdır bilmem ama başlık açamayacağımı baştan söylemeyen adminler adam deildir. çöpe gitti başlık ya
  1
  etiam 1 yıl önce
  acısını içimde hissettim keşke bir yere kopyala yapıştır yapsaydın :(
 • 1
  ico 1 yıl önce
  ben adamım diye dolaşanları ip gibi önüne dizecek kadar adamdır.
 • 0
  efefuatsunal 1 yıl önce
  bence değildir
 • 0
  phanemo 1 yıl önce
  adam adamda...neyse hapse girmek için çok gencim
  0
  adamlar 2 ay önce
  :d
 • 0
  baluen 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  aramız da casuslar olabilir:)
 • adam mıdır

  canlı cansız her şeyin adam mı oluşunu tartıştığımız über bölüm.

  14 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  caytiryakisi

 • bu bölüm #mizah bölümünün alt bölümüdür.
 • bu bölümde kural yok.