• 0
  vcg 2 ay önce
  hayır anlamıyorum nasıl nasıl ya neden ya neden bir insan bunu nasıl yapabilir ya ?
 • 0
  systemfailed 2 ay önce
  bu adam savcılık tarafından serbest bırakıldı sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine tekrar tutuklandı
  0
  rapunzel 2 ay önce
  bazen sosyal medya işe yarıyor
 • 0
  furis 2 ay önce
  trabzonda bunu yaşatmazlar. gebersin şerefsiz namussuz.
  0
  systemfailed 2 ay önce
  bir sey olmaz
  0
  sjense 2 ay önce
  gibi primcilerde var. sehir irkciligina giriyor buda. bizim burds olmaz. surasi soyle. burasi boyle. bu yuzden trabzon teksas ve medeniyetten uzak kalmis illerimizden biri. size mi kaldi adalet bu ulkenin adaleti var savcisi var polisi var. devlet bu devlet. siz kendi sehrinizde teksascilik yapamazsiniz. haddinizi bilin. ıste bu yuzden boyle icerikler paylasilmamali. dogru bulmuyorum tekrar.
  0
  furis 2 ay önce
  sjense neye dayanarak bana primci diyorsun hayrola? beraber mi yiyip içiyoruz, birlikte sohbet muhabbet mi ediyoruz da haberim yok? kimsin, necisin tanımam, kimim neciyim tanımazsın. laflarına hitap şekline dikkat et. tanımadan yargılama kimseyi.

  ayrıca bu haberleri hiç kimse paylaşmazsa ne olacak? zaten hiç birimiz toplumsal duyarlılık gösteremiyoruz, sadece paylaşım yaparak bu sapkınlıklara azgınlıklara vurgu yapıyoruz. o halde özgecan aslan olayı da haber edilmeseydi değil mi sana göre? onun haberini yapan herkes primci olurdu. sabır...
  0
  furis 2 ay önce
  trabzonun medeniyetten uzak kaldığını nereden biliyorsun?
  ben trabzonda yaşatmazlar derken trabzonda bu haber sonrası bu şerefsiz ahlaksız sapığa gün yüzü göstermezler diyorum. yoksa her ilde olur.

  ayrıca devletin böylelerine hiç bir şey yaptığı yok. o çok muhteşem ileri demokrasi de bu zanlılar yiyip içip sözde cezasını çekiyor öyle mi?
 • -2
  sjense 2 ay önce
  boyle icerikler paylasilmasini dogru bulmuyorum. boylesine platformlarda hele. prim kasmaya giriyor. ınsanlari burada olanlarin psikolojisini bozmaya gerek yok. savundugum bir sey yok tamamen bu tarz icerikler ilgili yorumum. cocuklar da var burada. yas kitlesi oldukca kucuk zaten. o insanlari urkutebilir. gerebilir. dusundurebilir. ınce dusunmek lazim bazen.
5 saat önce 15 saat önce 17 saat önce dün dün dün dün dün dün
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  592 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.