16

interaktif puiv (sezon 2, final 2/2)


~~1 hafta önce~~

canki, -besiktasli'nin da olduğu- busrakin'ın evinden çıktıktan sonra ikili bir süre muhabbet etti. daha sonra besiktasli telefonunu eline aldı ve bir numara tuşladı. "merhaba madam_aylak, ben besiktasli."

üç kadın el birliğiyle canki'ye oyun oynamışlardı. besiktasli birkaç araştırma sonucu madam_aylak'a ulaşmış, canki'nin kendisini terk ettiğini, tekrar sana dönecek olursa kendisini bilgilendirmesini istemişti. madam_aylak da zaten bir düzen kurmuş, sevgilisi vardı ve canki'nin besiktasli'yi terk etmesine öfkelenmişti.

canki'nin, madam_aylak'ın nerede olduğunu öğrenebileceği tek bir seçenek vardı, o da busrakin'dı. böyle de olmuştu. olayın kalan kısmı da ustaca düşünülmüş ve tıkır tıkır işlemişti. artık durumu canki'ye açıklamanın vakti gelmişti.

iskele günü, birkaç saat öncesinde madam_aylak canki'yi aradı ve bir yer tarif etti. canki çok şaşkın bir vaziyette apar topar buluşma yerine gitti ve orada büyük bir oyunla karşı karşıya olduğunu fark etti. besiktasli ve madam_aylak! canki'ye, her şeyin bir oyun olduğunu, yaptığı hataların bedelini çekmesi gerektiğini söylediler. canki tekrar yıkılmıştı. hiçbir şey yapmadan, hiçbir şey söylemeden gitti. yalnız biri, canki'nin o hâlini görünce yanlış yaptıklarını düşündü. ve olayın ardından canki'yi takip etmeye başladı. birkaç farklı yere uğradıktan sonra taksiye kadar takibi sürdürmeyi başardı. canki'nin binmiş olduğu taksinin plakasını aldı ve başka bir taksi bulmak için etrafı heyecanlı gözlerle taradı.

biraz geç kalmıştı ama neyse ki kendisi de bir taksi buldu ve canki'nin binmiş olduğu taksinin plakasını sordu. taksici, plakanın sahibi olan arkadaşını aradı ve arkadaşı da az önce iskelenin bulunduğu deniz kenarına bıraktığını söyledi. deniz kenarına vardıklarında canki iskelenin ucundaydı.

canki'ye arkadan yeteri kadar yaklaştığında bir şarkı mırıldandığını duydu ve bir süre sessizce orada beklemeye başladı. canki gözlerini kapattı, bir anda silahı kurdu ve şakağına dayadı, hiç tereddüt etmedi! bam!..
kulağında büyük bir çınlama! arkadaki el son anda uzanmış ve silahı ittirmeyi başarmıştı! canki ne olduğunu anlamamıştı ve gözlerini tekrar açtığında arkasındakine baktı! her ikisi de ağlıyordu. çınlama sanki bir anda yok olmuş, gecenin karanlığı gitmiş ve gün aymıştı sanki. o gizemli elin sahibi...

a) (pi: @madam_aylak)
b) (pi: @besiktasli)

idi!

~~ son ~~
 • 1
  darkier 10 ay önce
  hikayeyi baştan sona takip eden, yorumlarıyla güzel vakit geçirmeme olanak tanıyan herkese teşekkür etmek isterim. umarım bu son sizleri tatmin etmiştir. can alıcı kısmını sizlere bırakmak istedim. tekrardan teşekkür ediyorum :)
 • 1
  besiktasli 10 ay önce
  beni terk etmesine rağmen canki'ye cidden üzüldüm... yazık adamcağıza. umarım peşinden giden kişi madam aylak olmuştur.
 • 1
  canki 10 ay önce
  eski dosttan düşman olmaz bence (pi: @besiktasli)
 • 2
  gaddarus 10 ay önce
  ters köşe oldum darki muazzam bir final olmuş ellerine sağlik

  (pi: @besiktasli) nin o kadar vicdanli olduğunu sanmiyorum ve oyumu (pi: @madam_aylak) dan yana kullaniyorum
  1
  darkier 10 ay önce
  teşekkür ederim :)
  1
  besiktasli 10 ay önce
  eski sevgilisi için beni (karısını) terk eden adamın peşinden gitmemek vicdansızlık mı sayın gaddar?
  0
  gaddarus 10 ay önce
  o gittikten sonra ona olan kinin ve nefretin cankiye olan sevgini bir çırpıda silip atmış
  1
  madam_aylak 10 ay önce
  hipokrat yemini elimizi kolumuzu bağlıyor işte 😀
  0
  gaddarus 10 ay önce
  işte en büyük aday olma sebebin :))
 • 1
  madam_aylak 10 ay önce
  heyecanlı olmus darki ama o kişi busrakin olsa daha cikcikli olur
 • 1
  oschemat 10 ay önce
  bence beşiktaşlı yapmaz öyle şey. madam aylak olmalı.
  1
  darkier 10 ay önce
  sen finali beğendin mi onu söyle :)
  1
  oschemat 10 ay önce ~ 10 ay önce
  güzeldi güzel eline sağlık :)

  zaten öldüğüne inanmamıştım ama işleyiş iyiydi. madamın beşiktaşlıyla işbirliği yapmasını beklemezdim her şeye rağmen
8 saat önce 8 saat önce