2
nekrofili nedir?/nekrofili seri katilleri kimlerdir? -alıntı-
nekrofili anlamı, bir çeşit cinsel istek bozukluğu çeşitidir. fakat bu sıradan bir istek değil, ölü kişilere karşı duyulan bir hazdır. nekrofili olan kişiler, cesetlerle ilişki kurmayı isterler.
sırf bu istekleri yüzünden insan öldürüp ardından tecavüz etmektedirler. dünya'da bu zamana kadar büyük seri katillerin bir çoğunun nekrofili isteği yüzünden cinayetler işlediği bilinir.


•bu zamana kadar ki en büyük nekrofili ünlü seri katil 'dir. dindar ailesi tarafından küçüklüğünde çok baskı altına alınması, cinselliğin kötü birşey olduğu çocuğa aşılanması sonucunda şizofreni hastalığı olmuş, annesi öldükten hemen sonra nekrofiliye(ölü sevicilik) başlamıştır. mezarlardan çıkarttığı kadın cesetleri kendisini tatmin etmemiş ardından bir çok cinayette adı çıkmıştır.


•bir başka nekrofili seri katilleri arasında yer alan isim de dahmer'dir. küçük yaştan itibaren bu isteğe haz duymuştur. çocukluk zamanında hayvan cesetlerini toplayıp parçalara ayırırdı. dahmer'in yaşı ilerledikten sonra öldürmüş olduğu kişileri parçalayıp iç organları ile birlikte mastürbasyon yaptığını itiraf etmiştir. ayrıca öldürdüğü kurbanlarına anal olarak tecavüz ettiğini anlatmıştır.

•biritanyalı bir başka nekrofili katil ise dennis nilsen'dir. bu seri katil diğerlerine göre kurbanlarına karşı çok nazik davranarak cinayetler işler, ardından da onları yatağa attıktan sonra mastürbasyon yaparak haz alırdı.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • ilginç şeyler

  İlginizi çeken bilgileri bizimle paylaşın.

  5 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  aefegur

  sosyal_ejderya
 • #reklam yasak.

  #kufur serbest ama civitmayın.

  #konu dışı yasak.

  #+18 olan konuları paylaşırken +18 secenegini secin.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...