6
hitler ve nazi rejimi israil'in kurulmasına mı hizmet etti
bilindiği üzere resmi olarak nazi rejimi ve hitler 7 milyona yakın yahudilerin ölmesine sebep olmuş ikinci dünya savaşı boyunca ikinci dünya savaşı bitiminde, yahudiler filistin topraklarını işgal ederek kendi devletlerini kurmuşlardır.
siyonizmin ve masonların merkez devleti konumundaki israil ikinci dünya savaşı ardından, mazlum politikası uygulayarak vaat edilen topraklar projesini hayata geçirmiş ve bugün bile devam eden israil devleti kurulmuştur.

israil' in kurulmasının en büyük sebebi nazi rejimi ve ikinci dünya savaşında yaşanan yahudi soykırımı nedir peki! bu soykırımı yapan nazi rejimi bir nevi israil'in kurulmasına aracılık etmemiş midir.
gelelim iddialara ve teorilere, hitler iktidara gelene kadar ve iktidarı boyunca savaş bitene kadar yahudilere nefret politikası uygulamış ve onları ırk ayrımcılığına tutmuştur ayrıca bilindiği üzere 6 milyon yahudi öldürülmüştür. peki bu anlatıldığı gibi mi!
iddiaya göre hitler' in dede tarafından yahudi kanı taşıdığı öne sürülmektedir. bir kısım dedesine olan nefretinden dolayı yahudi nefretinin geliştiği şeklinde değerlendirmekte, bir kısım ise yahudilere hizmet ettiği düşünülmektedir.

yahudiler, birinci dünya savaşının sonlarından itibaren, osmanlı toprakları dağılınca, filistin'de bir yahudi devleti kurma girişimine başladılar. hatta bu girişimler abdülhamid han döneminde dahi başlanmış, ancak ortada bir sorun vardı! yahudiler tüm dünyaya yayılmış geniş bir cemaat olmasına karşın hepsi ticaretle uğraşmakta ve kurnaz zekaları sayesinde zenginlik ve refah içinde yaşamaktaydılar. yahudiler için onlara vadedilmiş topraklar olan filistin ve kudüs'ün genelde çöl iklimi olduğundan aşırı dayanıklılık isteyen bir bölgeye sahipti. bugün bile dünyada refah içinde yaşayan yahudiler haliyle bu topraklara gidip yerleşik hayata geçerek çiftçilikle uğraşma isteği duymuyorlardı, düşünün new york'ta gökdelenlerde yaşayan yahudi niye her şeyini bırakıp ortadoğu çöllerine çiftçilik yapmaya gelsin ki! ya da münih, antwerp'te elmas ticareti yapan yahudilerin işini gücünü, zenginliğini bırakıp filistin'de niye çiftçilik yapsın ki!
avrupa'da giderek artan yahudi düşmanlığı nedeniyle yahudiler tedirgin olmuş ve kendilerine yurt aramaya başlamışlardır. işte bu dönemde ortaya çıkan siyonistler başta david ben gurion önderliğinde avrupa'da artan nazi ayrımcılığına karşı yahudilerin göç hamlesi başlatılmış, filistin'e göç etmeyi tercih etmiş iseler de, bir nevi zorla filistin topraklarına göçe zorlanmış, bu sayede israil devletinin temelleri atılmaya başlanmıştır.

bu noktada iddiaları güçlendiren olay hitler ve nazi rejimi 1930 dan itibaren almanya'daki yahudi iş adamları tarafından finanse edilmiş ve silah ticareti amerikalı yahudi tüccarlar tarafından idare edilerek desteklenmiştir. bir nevi hitleri ve uyguladığı rejimi finanse edenler yahudi zenginler olmuştur. ortaya çıkan tezat ise yahudiler kendilerine üzülmeden rejime niye destekledi! yukarıdaki göç olayı bunu açıklamaktadır.

ayrıca ingilizler avrupa'da artan yahudi baskısına karşın, yahudilerin filistin'e olan göç trafiğine ilk başta izin vermiş, ancak daha sonra ne hikmetse göç yolunu kesmiş ve onların zorla geçmesine neden olmuştur. yahudilerin nazi rejiminden kaçarken ingilizlerin kısıtlaması karşısında pek az bir miktar yahudi, filistin topraklarına ulaşmıştır. bu arada filistin topraklarına ya da diğer ülkelere kaçamayan yahudiler nazi rejiminin kurbanı olmuştur. yani bir nevi bu rejimin öldürdüğü yahudilerin sorumlularının bir kısmı da ingilizler olmuş, ancak tabii ki bu gerekçe batı tarafından kabul edilmemektedir.

ayrıca çok ilginç bir gerçek daha var ki çiftlerin öldürdü yahudilerin yapılan incelemede aslında tarihçiler ortaya koymuştur ki gene de polonya'da öldürülmüş ve bu polonya'da yaşayan yahudilerin hazar türklerinin yahudi dinini seçen bir kolu olduğu tarihçiler tarafından ortaya konmuştur. hitler dünyadaki elit yahudileri öldürmemiş, sadece hazar türklerinin kolu olan bir kısım yahudileri soykırıma tabi tutmuştur.

tüm bu ortaya konulanların üstüne yahudiler, siyonistler ve masonlar kendilerine bu kadar yardımcı olan kişileri kesinlikle yüzüstü bırakmazlar ve onlara hayatlarının sonuna kadar yardımcı olurlar. genel ilkeleri bu şekildedir.

bilindiği üzere ve sonradan ortaya çıkan teoriler de göstermektedir ki aslında hitler'in ölmediği ve hayatının sonuna kadar arjantin'de tatil yaptığı ortaya çıkan fotoğraflardan ve görgü tanıklarından anlaşılmış ve bu durum da tezimizi güçlendirmektedir.
işin sonunda görülüyor ki aslında hitler, yahudilere ve israil devletine zulüm ve soykırım yapmamış onlara en çok yardım eden kişi olmuştur. hitler, nazi rejimi sayesinde yahudiler bugün bile devam eden şekilde mazlum de mahçup rol oynayıp ortadoğu halklarına zulüm etmektedir
 • 0
  wtfisthisamk 1 yıl önce
  hitler kuklaydı bu kadar basit.bildiğiniz gibi israil dağlık bok gibi bir yerde ve yahudiler neden gitsinlerki öyle bi yere.bu yüzden hitler yahudi diye polonyalıları öldürüyordu bundan korkan yahudiler israile kaçtı ve teşekkürler hitler
 • 2
  100 1 yıl önce
  mantıklı geldi lan okudum hepsini
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  tarihin en büyük yahudi katliamını yatmış adam . ama insanlar nedense yazılmış tarihi sorgulayıp duruyor birşey değişecekmiş gibi. komplo teorileri bunlar hiçbir kanıt yok yalnızca fikir
 • 1
  unnamed 1 yıl önce
  okumadım ama bende öyle düşünüyorum
  0
  keyiftuccari 1 yıl önce
  :)
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  yav he he adam savaşı kazansaydı kesin yahudi devleti kurardı şuan somut tek bi kaynağınız bol keseden salla tutar
 • 0
  bahaeddin 1 yıl önce
  aytunç altındal düşünceli kardeşim, az ötede komplo teorilerinle yaşa. metal fırtına okumuş, gelmiş yardırıyor saçma sapan.
  0
  keyiftuccari 1 yıl önce
  yarıda bırakmıştım o kitabı yıllar önce


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...