11

cübbeli ahmet'ten imamoğlu'na karşı verdiği 'fetva'yla ilgili yeni açıklama: o zaman yanlış yorumlamışım

gazeteci ismail saymaz'ın tarikatlar için, "tarikat değil holding, başlarındakiler ceo, müritleri de müşteridir" sözleri üzerine başlayan tartışmalarla ilgili 'cübbeli ahmet' ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü ve ismail saymaz canlı yayında karşı karşıya geldi. saymaz'ın "vuslat derneği nedense onun reklamının yapıldığı televizyon kanalına(lalegül tv) 120 bin lira reklam parası ödüyor" sözleriyle ilgili cübbeli ahmet ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü, "bize reklam verenin yaptığı yanlışlığının bize bir bağı olur mu? ben bunları murat ağırel'in halk tv'deki programında anlattım. bu program böyle devam etmez, ben müsaade isteyeyim. şekerim fırladı. murat ağırel'in dosyalarını almış gelmiş, her hafta halk tv'de konuşuyor bunları. murat ağırel'in papağanı bu" dedi. daha sonra reklam arasına giren programa devam edildi.

programda ayrıca cübbeli ahmet'e 23 haziran seçimi öncesinde "binali yıldırım'a ben kaybettirdim' diyen, kimi kazandırdığını söylemiş oluyor ve haram işliyor. imamoğlu'na oy verenlere haramı, helali anlatsak ne yazar, anlatmasak ne yazar" sözleri de soruldu. cübbeli bu soruya, "nereden biliyorsam, o zaman yanlış yorumlamışım. iman, inanıp inanmamakla ilgilidir bir partiye oy verildi diye kafir olunmaz" dedi.

haber global ekranlarında eşit ağırlık programında erdoğan aktaş'ın moderatörlüğünde karşı karşı gelen cübbeli ahmet ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü ve gazeteci ismail saymaz tartıştı.
 • 4
  domocono 24 gün önce
  her şey güzel ama dansöz elbisesi eksik
  0
  systemfailed 24 gün önce
  hahahaha
 • 2
  lazcoder 24 gün önce
  yahu şu adamın dediklerine kulak asmayın, paylaşmayın dikkate almayın. ne diyorsa desin bize ne.
 • 0
  bizanskurdu 24 gün önce
  cübbeli reisi severim, bir filmini izlemiştim baya amatördü ama güzeldi
  0
  banabubade 24 gün önce
  vaay sakallı ve hızlı seviyorsun demek bizanslı
  0
  kun 24 gün önce
  hep miki kovaliyosun :d
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.