cübbeli ahmet'ten imamoğlu'na karşı verdiği 'fetva'yla ilgili yeni açıklama: o zaman yanlış yorumlamışım

  10
  systemfailed 24.8.2019 23:36
  gazeteci ismail saymaz'ın tarikatlar için, "tarikat değil holding, başlarındakiler ceo, müritleri de müşteridir" sözleri üzerine başlayan tartışmalarla ilgili 'cübbeli ahmet' ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü ve ismail saymaz canlı yayında karşı karşıya geldi. saymaz'ın "vuslat derneği nedense onun reklamının yapıldığı televizyon kanalına(lalegül tv) 120 bin lira reklam parası ödüyor" sözleriyle ilgili cübbeli ahmet ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü, "bize reklam verenin yaptığı yanlışlığının bize bir bağı olur mu? ben bunları murat ağırel'in halk tv'deki programında anlattım. bu program böyle devam etmez, ben müsaade isteyeyim. şekerim fırladı. murat ağırel'in dosyalarını almış gelmiş, her hafta halk tv'de konuşuyor bunları. murat ağırel'in papağanı bu" dedi. daha sonra reklam arasına giren programa devam edildi.

  programda ayrıca cübbeli ahmet'e 23 haziran seçimi öncesinde "binali yıldırım'a ben kaybettirdim' diyen, kimi kazandırdığını söylemiş oluyor ve haram işliyor. imamoğlu'na oy verenlere haramı, helali anlatsak ne yazar, anlatmasak ne yazar" sözleri de soruldu. cübbeli bu soruya, "nereden biliyorsam, o zaman yanlış yorumlamışım. iman, inanıp inanmamakla ilgilidir bir partiye oy verildi diye kafir olunmaz" dedi.

  haber global ekranlarında eşit ağırlık programında erdoğan aktaş'ın moderatörlüğünde karşı karşı gelen cübbeli ahmet ismiyle bilinen ahmet mahmut ünlü ve gazeteci ismail saymaz tartıştı.
 • 4
  domocono 24.8.2019 23:41
  her şey güzel ama dansöz elbisesi eksik
  0
  systemfailed 24.8.2019 23:51
  hahahaha
 • 2
  lazcoder 24.8.2019 23:56
  yahu şu adamın dediklerine kulak asmayın, paylaşmayın dikkate almayın. ne diyorsa desin bize ne.
 • 0
  bizanskurdu 25.8.2019 00:06
  cübbeli reisi severim, bir filmini izlemiştim baya amatördü ama güzeldi
  0
  banabubade 25.8.2019 00:16
  vaay sakallı ve hızlı seviyorsun demek bizanslı