19

kuran kursun'da iğrenç olay

kuran kursunda iğrenç olay
ümraniye’de fıkıh-der isimli derneğin bünyesinde faaliyet gösteren yatılı kuran kursunda, çocuklara cinsel istismarda bulunulduğu ortaya çıktı
kuran kursunda çocuklara cinsel istismar eden sanıklar tutuklandı
ümraniye’de fıkıh-der isimli derneğin bünyesinde faaliyet gösteren yatılı kuran kursunda, çocuklara cinsel istismarda bulunulduğu ortaya çıktı
hacı serkan b.- tarık b.- ömer ı. tutuklandı

istismara uğrayan bir çocuk ifadesinde "ilişki teklifini reddedince beni mescit kapısını kilitleyip aç bıraktı. bu nedenle teklifini kabul ettim. defalarca kez bana tecavüz etti" dedi

www.ulusal.com.tr/.../...di-h236690.html
 • 5
  kun 17 gün önce
  cekip vursan bu oclari adam yerine koyarlar hapse girersin hayata bak
 • 3
  ciddiyetsiz 17 gün önce
  hayır, bunlar nasıl dindar diyorlar kendilerine.
 • 0
  bizanskurdu 17 gün önce
  iyi ki cehennem var. cehenneme hristiyandan çok müslümanım diyenler girecek gibi böyle giderse.
  2
  sjense 17 gün önce
  cehennem burası. bu ülke.
  1
  bizanskurdu 16 gün önce
  cehennem olimpiyatlarında derece yaparız o zaman, antrenmanlıyız.
  1
  sjense 16 gün önce
  cem yılmazın bizimkileri orada zaten hemen bulursun. belli ederler kendini replikleri geldi aklıma. ciddiyet dağıldı..
  0
  luna 16 gün önce
  ve papalar tabiki onları da unutmamak lazım. nerede bir şeylere şüphesizce sorgulamadan kitlenen insan varsa onlar böyle oluyor genelde hayatı boyunca hiçbir şeyi sorgulamamış bir insan istediklerini elde edebilmek için ilkel yolları tercih eder bunlar hastalıklı beyinlerin yapabilecekleri şeyler
 • 2
  lazcoder 17 gün önce
  kaynak? link?
  2
  systemfailed 17 gün önce ~ 17 gün önce
  twitter google "ümraniye fıkıh der"

  www.ulusal.com.tr/.../...di-h236690.html
 • 7
  trakyalikuala 17 gün önce ~ 17 gün önce
  anne babalar hiç mi akıllanmıyor,hiç mi ders almıyor olanlardan merak içindeyim. sen canından can çıkarıp ne zorluklarla büyütüyorsun biraz daha seçici ol, ortam şartları buyken ve hala düzeltilmiyorken kendince önlemini al. çocuğun din öğrensin istiyorsan gönder kursa akşam olmadan yine evine gelsin. çocuk din öğrensin değil bu malesef,çocuğu başından savmak.o yaşlarda çocuğun yeri anne babasının yanıdır.devlet kurumlarında bile böyle şeyler oluyorken nasıl ne olduğu belirsiz yerlere güvenip çocuklarınızı gönderirsiniz?böyle şeref yoksunu adi piçlere de gün doğuyor böylece.
  2
  karakartal1903 17 gün önce
  denetim yok
  insanlar da keyfine göre göndermiyor maddi durumları yok
  1
  trakyalikuala 17 gün önce ~ 17 gün önce
  yanlış düşünüyorsun,yatılı göndermek gayet keyfi bir durum. camilerin bile o yaş gruplarına ücretsiz yaz kursu hizmeti var. birkaç saatliğine öğrenir,geri yuvasına döner. denetim konusuna gelirsek,zaten mekanizmada sıkıntı var orası aşikar.
  2
  sewo 17 gün önce ~ 17 gün önce
  maalesef anlatamadı yazar sana, ücretsiz o yüzden gönderiyor demedi.
  halkta para yok asgarî ücretle çalışan bir adam eğer eşi çalışmıyorsa o parayla 2 çocuğa yetmiyor ve zoraki olarak bir çocuğu dini yurda gönderiyor.
  üç çocuk yapma kuralı üzerine üniversitelerde kira ve ihtiyaçların fahiç fiyatlarda olmasının sebebini ne sanıyorsun. tabiki dini yurtların kimsesizlerin kimsesi olma çabası.

  asıl önemli olan olay burada saklı. yıllar yıllar önce bir adamın sözü aklıma geliyor. cumhuriyet; bilhassa kimsesizlerin kimsesidir. eğer cumhuriyet bunu yapamazsa yerine böyle zararlı din adı altında yurtlar kimsesizleri istismar eder.

  cumhuriyet seçme seçilme rejimini getirmekten çok kimsesizlere destek olamıyorsa maalesef sonuçlar bu olur.

  peki sonuçlar bu olursa ne olacak. 3 5 çocuk taciz veya tecavüz edilmesin diye mi çıkarıldı bu rejim dersen. o 3 5 çocuk her yurtta her ilçede baz alırsan 850 x 5 = 4250 çocuk vatana, millete, devlete ve ülkeye ister istemez dine hatta insanlara kin bunla birlikte nefret besleyecek.
  bu 1 yılda elde edilen sonuç.

  ülkeleri yıkan çocukları küstürmektir. maalesef kimsesizlerin kimsesi olamıyoruz. sonuç üzücü lakin rasyonel baktığımda çok uzun bir süreç olmayacak yıkım için mekanizmada sıkıntı yok mekanizma öldü. insanlar artık cumhuriyeti sadece seçme seçilme hakkı için kullanıyor asıl işlevini bitirdiler çoğu insan bilmez oldu. sırada ya seçme, seçilme hakkını alırlarsa ne yapabileceğiz.
  gazi paşa boşuna dememiş. cumhuriyet, bilhassa kimsesizlerin kimsesidir. koruyamadık kimsesizleri.
  3
  trakyalikuala 17 gün önce
  ortalık bu kadar leşken çocuğunu gözünün önünden ayıran insanın aklına şaşarım malesef.allahın belası adi pislikler caydırıcı ceza da almıyor ki!
 • 1
  cicoyt 17 gün önce
  tüm kötülüklerin anası cahillik, parasızlık ve biat kültürüdür.
 • 0
  leopoldiye 17 gün önce
  insan ismi önündeki hacı sıfatından utanır iffetsiz insanlar ya
 • 0
  zelall_akkyn 16 gün önce
  bu şey kelimelerle ifade edilemeyecek kadar iğrenç. bu hastalıklı ruhların ellerini çocuklardan çekmelerini sağlamadığımız sürece de olmaya devam edecek. verilen cezalarda bile bir caydırıcılık yok ve her seferinde yeniden insan icine salınıyor bu pislikler bir sekilde bunun önü kesilmeli. ben hangi yasa işler hangi fıkrasında ne yazar bilmiyorum. ancak bildigim bir sey varsa o da acilen tatilde olan vekillerin bu cocuklar icin, ülkemizin cocukları için bir sey yapması gerektiği. yetkililerin öğrenmesi gereken sey "kınamaktan" öte eyleme dökmelerini bekleyen bir halk olduğudur.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.