0
one piece
rezerved
 • 0
  lethe 1 yıl önce
  Bi yerden konusunu falan alıp tanıtsaydın keşke, biz de bilgilenirdik
  2
  raplikas 1 yıl önce
  one piece 'monkey d. luffy animenin ana karakteri korsanlar kralı olmak ve one piece bulmak için tayfasını toplarken maceralarını anlatır' kesinlikle izlenmesi gereklidir anime seviyorsanız.
 • 0
  mithrandir 1 yıl önce
  yaklaşık 1000 bölümlük manga serisi. metafizik güçlerin savaştığı bir ütopya @lethe
 • 1
  xcv4141 1 yıl önce
  Konu: @Aksiyon @Macera @Fantastik @Komedi
  Bölüm Sayısı : 724 / ?
  Yapım Yılı : 1999
  Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gider. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, Grand Line'da canlı kalabilmek imkansızdır.

  Kahramanımız Monkey D. Luffy'nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Küçük yaşlardan beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası (Akuma No Mi) yemiştir. 3 farklı şeytan meyvası vardır ve bu meyvalar yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy'nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında ekibini toplayacak ve One Piece'i bulmak için Grand Line'da birbirinden tehlikeli ve komik maceralara atılacaktır.
 • 0
  yohohoho 1 yıl önce
  günde 15 bölüm izlesemde hala güncel olamadığım anime .ama illaki bi gün güncel olcam son 100 bölümdeyim


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...