8

superonline rezaleti

interneti alalı 8-10 ay olmuştur.

ilk 3 ay internet berbat bir hızdaydı, en az 10 defa aramışımdır bu süre içerisinde. sonunda teknik servis geldi halletti internet hızlandı.

son 3 aydır 65tl ödemem gerekirken 90tl alıyorlar.

1 aydır internetim 100kb/s hızında ve son 1 haftadır da internet tamamen kesildi.
bu 1 ay içerisinde de en az 10 defa aramışımdır ve tek yaptıkları şey arıza kaydı almak oldu. 3 defa teknik servisi gönderiyoruz dediler, 2 hafta boyunca teknik servis bekledim gelmedi. hatta bazıları "altyapı bozukmuş, olmuyor" dediler. o zaman kapatın dedim, kapatabilmeniz için 600tl ödemeniz gerekli dediler.

3 arayışımda da daha üst mevkiye yönlendiriyoruz diyerek 3 kişi ile konuşturduktan sonra yarım saat turkcell müziği dinlettiler. o kişi hiçbir zaman gelmedi...

 • 0
  huseyinargun 2 yıl önce
  "o zaman kapatın dedim, kapatabilmeniz için 600tl ödemeniz gerekli dediler." kontrat var ya puvo iptal edemezsin edersen ceza.. kötü olmuş ttnet benımkı kötü dıyorum ama sadece yavaslığı var şükür buna da
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  hizmet sağlanmadığı halde para alınması sebebiyle hukuksal yoldan hakkımı arayacağım.
  0
  huseyinargun 2 yıl önce
  onda haklısın ama kontrat olayında bişey tutturamazsın
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  ayrıca emin ol ttnet'te de aynı sorunlar var.
  0
  huseyinargun 2 yıl önce
  var evet ama bu ara olmadı ondan mutluyum
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  bu biraz "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" gibi oluyor :) bir sürü ttnet mağduru var etrafta
  1
  huseyinargun 2 yıl önce
  hayır ya :d abi savunmuyorum ya da amaan başkalarından banane demiyorum :d sadece şükür dedim bende de çok oldu o aklıma geldi sinir bozucu
  1
  ismail5412 2 yıl önce
  aynı şeyi bende ilk 3 ay ile son 3 ay arasındaki 3 aylık sürede diyordum :) zaten olayı bilerek yokuşa sürüyorum, sinirim yatışsın diye.
  0
  huseyinargun 2 yıl önce
  :d saldırcak yer arıyo :p
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  😁
 • 0
  yondaimehokagesama 2 yıl önce
  kontrat olayı adamın bağırsağına kadar geçiriyor malesef.zarar etmemek için bile zarar ettiriyorlar
 • 1
  sewo 2 yıl önce
  şu adil kullanım saçmalığının artık kalkması gerekiyor yasal yollara başvurmanı tavsiye ederim ne demek alt yapı yok. o zaman alt yapıya göre internet verceklerini söylemeleri lazım o şekilde ücret lanse etmeliler. ilk iş gününde memleketinde en yakın tüketici hakem heyetine başvurmanı tavsiye ederim.
  lakin kanıtlar al internet hızlarının ekran görüntüleri, telefondan fotoğraflar çek, arama yapmadan önce arama ses kaydetici programı indir konusmaları kaydet.
  ve aradığın an ben "ad" "soyad" derhal yetkili birisini bağlayın bana de konuşman sert olmasın ama emir kipleriyle konuş. kanıtlarım var hız testlerimi kay dettim. şuan bu telefon görüşmesini kaydetiyorum de ayıplı hizmet işliyorsunuz gerekeni yapıcağını söyle korkma öyle istedikleri gibi yapamazlar. kontratında olan cezai para 600 tl istiyorlarsa kontratında bulunan internet hızını alırsın. sakin ve naif bir sesle derhal gelin ve internet alt yapısını 3 iş gününde yapın. yoksa yasal yollarla kat kat tazminatımı ve günlük internetten kaybettiğim kazancımı dava yoluyla kazanıcağını söyle konuşmanı keserse. 3 saattir ben sizi ariyorum ve bana telesekreterde şarkı dinletiyorlar susun ve beni dinleyin de anladıkları dil bu oluyor sadece.
  0
  atinbenidenizlere 2 yıl önce ~ 2 yıl önce
  kesinlikle bizde digiturkte sorun yaşadık gecen sene aniden sinyal gitti servis geldiginde bi cozum bulamadi 25 senelik dut agaci cok buyukmus sinyali kesiyormus ulan smk bu agac bi günde buyumedi ya arkadaşın da dedigi gibi arayip dsmarta gecmek istediğimi bunun icin ne yapmam gerektigini sordum digiturke hemen cihazi alip goturmelerini istedim bu isin sonunda gelip bana yeni decoder verdiler 1 senelik butun lig paketini hediye ettiler bende zaten vardi faturadan dustuler bu isin sonunda promosyon bile alabirsin
 • 1
  hedap 2 yıl önce
  100 kb s mi ? o ne ya ahha taaa benim ilk okul zamanlarimda dsl modemimde ki hız :)
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  16mb olması gereken internet.. 90tl ödedim birde
  1
  hedap 2 yıl önce
  baktılar ki ses yok herhalde geçirmasyona devam:)
  0
  ismail5412 2 yıl önce
  :) 10 defa aramışımdır
 • 0
  hellomyfriend 2 yıl önce
  amk doping kullanıyorum. hızı yavaş ama en fazla 100 kişi filan kullandığı için hızlı oluyor.
 • şikayet

  Herhangi bir konu adına açılmış şikayet başlıkları...

  3 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  aras

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.
 • 1 şikayetinizi dile getirirken kırıcı sözlerden uzak durunuz.

  2- puiv ana kuralları dahilinde kalınız.