3
kimseye belli etmeden yaptığımız küçük hırsızlıklar
küçükken annem ve teyzemle markete gitmiştim. annem ile teyzem birşeyler alırken bende gözüme çarpan toyboxları görünce annemden almasını istedim ama almadı. bende toyboxlara bakıcam diye yanlarından ayrılmıştım. gdip gelip cebime birer tane atıyordum neyse alışveriş bitti.

artık eve gidecektik market servisine bindikten sonra eve geldik ben toyboxları farkettirmeden acıyodum sonra annem görünce nerden aldın bunları ? diye sordu.

bende arkadaşımdan aldım diyince yalan söylediğimi anladı ve herşeyi anlattım.

ama yedim dayağın haddi hesabı yok :d

bunu duyan babam ise markete gidip toybox paralarını ödemişti. sonrada babamda beni güzelce tokatladı tabii. birdaha yapmayacaksın diye uyarmıştı beni.

o günden beri hiçbirzaman marketten birşey çalmaya cesaret edemiyorum. :d
 • 1
  vikingadami 1 yıl önce
  küçükken annem, ben ve annemin arkadaşı böyle perdeci mi ne tam hatırlamıyorum öyle bir yere gittik annem arkadaşıyla perde bakıyor falan adam da gösteriyor işte abla işte şu krema renginde falan filan bilmem ne, neyse ben ayrıldım bunların yanından ilerliyorum falan bir baktım kasa açık duruyor yavaştan sessizce gittim tabi etrafı falan kolladım sonra kasaya doğru baktım bir de ne göreyim böyle birsürü 5-10 kuruşlar falan, ben hemen elimi attım tabi ses çıkmasın diye sessiz olmaya çalışıyorum kamera varmış falan hiç umrumda değil zaten ne bileyim kamera ne, neyse aldım birsürü 2-3 kere eli doldurdum 5-10 kuruşlarla attım cebe annemlerle çıktık eve doğru yürüyoruz falan ben yürürken benim cepten bir sürü para sesi çıktı, annem hemen anladı tabi döndü bana dedi cebinde ne var bende para dedim tamam dedi eve gittik falan daha da hatırlanmıyor. yazık kadın ne bilecek çaldığımı dayım falan vermiştir sandı heralde, yalnız pişmanım bunu yaptığımdan dolayı açıkcası keşke görsem de adamdan helallik alsam.


 • komik

  Bu bölümde adından da anlaşılacağı üzere komik, eğlendiren şeyler paylaşılması gerekir.

  23 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  white

  sonsuzsonsuzluk
 • kurallar şöyledir: 

  -hiçbir ırk,din,milliyet veya bu tür topluluklara hakaret edilemez. 

  -paylaşımınız aşırı küfür içermemelidir.

  -aynı paylaşım bir daha paylaşılmamalıdır. yazarların paylaşımını yapmadan önce paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol etmesi daha iyi olur.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...