8

yeni havaalanı saçmalığı

çomların adeta dünya'nın 8. harikası gibi övdüğü bu 3. havalimanının bakırköy'e uzaklığı kaç km biliyor musunuz? tam 50 km. 50 lan 50 yuh. istanbul için ne demek biliyor musunuz 50 km? arabayla en az 2 saat. yollar bomboş olsa 1 saat 20 dakika ki o da istanbul için imkansız gibi bir şey.

tabi bu bakırköy için geçerli kadıköy'den falan gelecekseniz hepten hapı yuttunuz. adamlar resmen karadenizin dibine havaalanı yapmışlar ve bunu bulunmaz nimet gibi anlatıyorlar.

havaalanına birini bırakıp gelecem deseniz en az 40-50 lira yakıt gidecek.
 • 0
  azerkan 1 yıl önce
  ben silivri den her havaalanına uzağım onu napcaz 🤣
 • 0
  ugurunsal 1 yıl önce
  günümüz şartlarında normal. olmaması gerekir ama kanıksadığımız için artık normal geliyor. öğrenciyim, beylikdüzünde yaşıyorum sabiha gökçenden izmir e gidişim 1.5 saat. aynı şekilde izmirden sabiha gökçen e gelişim 1-1.5 saat ama sabiha dan beylikdüzüne gelişim 2.5-3 saat. diyeceksiniz ki atatürk den al biletini. ekonomik koşullar malum. atatürk ten bilet alamıyoruz ama olsun dünyada ekonomi bakımından ilk 20 deyiz. ekonomimiz hızla büyüyor. dolar 4.17 ama olsun ekonomimiz büyüyor... 3.havalimanı efsane len mq
 • 1
  tofıta 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  sacma sapan konuşma. charter ve star alliance uçuşlar için çok önemli bir alternatif. kıtalararası uçuşlarda önemli bir yakıt ikmal noktası.

  galiba sen hiç kalkış için 2 saat sıra beklemedin
 • 0
  dreamer_on 1 yıl önce
  ne desek boş, her alanda hayatımızın içine ediyorlar.
  0
  miraycik 1 yıl önce
  senin hayatını havalimani nasil kotu yapiyor anlayamadim.ucaklar size inmiycek hava limanina inicek yada senin arsan vardida izinsiz olarak mi kullandi devlet ahh ne yazik akliniz bile iki parmaginiz arasinda yazmak icin yaziyorsunuz..
  0
  dreamof_dawn 1 yıl önce
  keşke yazamasaydın, ben de okumasaydım, boş beleş bir yaratıksın.
 • 0
  binaenaleyh 1 yıl önce
  aktarmali ucuslar icin cok uygun nokta puvo. zaten yapilmasinin amaci bir nevi durak olmak
 • 0
  gbaweb 1 yıl önce
  bu başlığı açan soytarı ya sen türk değilsin vatan haini şerefsizlerdensin, yada geri zekalısın hangisi bana mail at.