1
coinspace a.ş türkiye'nin resmi coin üretim firması
(pi: coinspace internet hiz. a.ş.|coinspace türkiye|coinspace|coin madencilik|coinspace)

coinspace ingiliz yatırımcılar tarafından 2014 yılında malta’da kurulmuş olan bir coin üretim firmasıdır.kuruluş şekli avrupada yayğın olarak kullanılan ltd şeklinde kurulmuştur. güçlü firmaların partnerleri olduğu gibi coinspace’nin de papaya bankası ve isviçre’de bulunan bütçesi güçlü bir fon şirketide coinspace’nin partneridir.

coinspace kendi geliştirdiği teknoloji ve yatırımlar ile birlikte kısa sürede büyük ilgiyle tüm dünya çapında karşılanmıştır. henüz dünyada daha başlarda olan bu sektörde coinspace firması avrupa ve asya açılmlarını türkiye üzerinden yürütme kararı vermiş ve resmi olarak türkiyenin ilk resmi kripto para madenciliği firması olarak ülkemize giriş yapmıştır.

coinspace.ue avrupa birliği kayıt ofis bilgileri ve kayıt numaraları: coınspace ltd trıq ıl-kappar mb 1 mst 4003 mosta malta
register-no.: c 70466
status: active
country of origin: malta
company type: private limited company
source: http://registry.mfsa.com.mt/

coinpace neden malta’da kuruldu?

avrupada vergi ödemesinin en az olduğu yer için malta’da şirket kurulumu gerçekleşti. malta’da vergi oranı%5’tir. bugün malta’da kurulumu gerçekleşmiş onlarca dünya çapında çalışan firmalar bulunmatadır. bu firmalara başlıca örnek verecek olursak: bmw ve lidl(süper marketler zinciri)…

dünya çapında şuanda prelaunch dönemimde olan coinspace, 2016 nisan ayında borsaya girmeyi planlıyor…

coinspace internet hizmetleri a.ş

coinspace firması 15 mart 2015 yılında sadece coin ticareti yapmak için kurulmuştur. kasım 2015 yılından itibaren ise dünya çapında bitcoin network marketing sistemi ile network organizasyonunu açıyor. şuanda çalıştığı bir çok ülke var ama bu ülkeler arasında 1. sınıf ülkeler bulunuyor bir kaçtane örnek vermek gerekirse; avusturya,kanada türkiye gibi…

bütün bilgilerin yanı sıra şirket mayıs 2016 yılında antalya’da toplantı organizasyonu ile türkiye’de ilk resmi coin firmasının toplantısını yapacaktır…

türkiye’de network marketing organizasyonun kurulma seriveni şu şekilde oldu… türkiye’de hiç bir ciro çevrilmeden 600 bin tl değerinde ki anonim şirketi satın alınarak türkiye de coinspace internet hizmetleri a.ş olarak aralık 2015 tarihinde resmi olarak türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

yeni network marketing yasası ile %100 uyumlu çalışma planına sahiptir….

kısa bir zaman içerisinde şuan ki şirket adresi istanbul-kadıköy akasya iş merkezinde ofis satın alınıp şirket taşınacak.. ayrıca yatırımcılara teminat mektubu vermektedir…

türkiye’de büyük bir yatırım sermayesi ile coinspace a.ş* türkiye ofisi *(coinspace internet hizmetleri sanayi ve ticaret anonim şirketi) kurulmuştur.

güvenilir ve resmi altyapısı tamamlanmış yeni nesil bir girişimcilik olan kripto para madenciliği ile ülkemizde ki girişimcilere şu an eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

henüz ülkemizde yeni olan coinspace yatırımcılarına çok farklı kazanç imkanları sunmaktadır. sadece yatırım yaparak kazanabileceğiniz gibi tavsiye yöntemi ile de yasal ve güvenilir gelirler elde etmek imkanına sahipsiniz.

doğru bir ekip ve takım çalışması ile türkiye’de coinspace öncüleri arasında yerinizi alarak geleceğiniz için güzel yatırımlar yapıp eşsiz gelirler elde edebilirsiniz.

ayrıca: türkiye’de coinspace resmi ofisi a.ş olarak kurulmuştur. burada aklımıza ilk gelen soru:

neden avrupada ltd, türkiye’de aş olarak kurulması..

*ltd şirketünvanı avrupa’da yaygınlıkla kullanılır ayrıca ltd veya başka ünvanların pek fazla farkının olmaması.
*coinspace türkiye bayiiliği; ticari ünvanı ve ticarette ki güçünü göstermek için aş olarak türkiye ofisini açmıştır.(türkiye’de ki franchising ltd olarak kurula bilirdi ama şirket ünvanı aş olarak tercih edildi.)


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...