6

bugün gördüğüm rüya

uzun zamandir gördüğüm rüyalari hatirlamiyorum. yani rüya görmüyorum gibi bir şey uyuma şeklim yatarken gözlerimi kapatip sabah açiyorum o aradaki rüya yok siyah ekran yani her neyse konuya geçiyorum.

bir kaç haftadir iş ariyorum ve belli engellerden dolayı kolay kolay bulamiyorum ve bunun sitresi ile yattım sabah uyandım (rüya filan görmedim hatirlamiyorum) erkenmiş 5-10dk daha yatayim kalkarim dedim sonra tekrar uyudum ve o sıra bir rüya gördüm;

denize sıfır bir inşaattayım herkes denize giriyor sağ tarafta sol tarafta plaj ve benim altimda da şort var denize girmek yerine inşaata çikmişim ama inşaatin tepesinden deniz çok güzel gözüküyor ve deniz çok temiz dibi görünüyor denizde turkuaz rengi her şey çok güzel gidiyor ve bir anda denizde kocaman bir balina beliriyor insanlara saldiriyor tekneleri batiriyor ve ben sadece izleyebiliyorum sonrasinda da uyandım.

şimdi büyük bir deniz var, büyük bir avcı var, çok sayıda yem var ve ben sadece izliyorum. uyandiktan sonra düşündüm kendimce yorumladim olayi :) ; benim çalışacağım sektör bir deniz, denizdeki insanlar müsteri, denizin hakimiyeti balinada ve ben bir seyirci gibi izliyorum. ama izlemek yerine oradaki balina olmam gerektiğini düşünüyorum.

evet karar verdim o denizdeki balina ben olmaliyim hemen olacak ve kolay olacak değil tabiki zor olacak hatta çok zor olacak belki yillar yillar sonra olacak ama o balina ben olacağım..

iyi günler puvolar :))
 • 1
  cicoyt 3 ay önce
  uyurken kıçını ört puvo.
  0
  gaddarus 3 ay önce
  kıçım zaten örtülü ama kafayı çoktan üşütmüşüm puvo :)
  0
  cicoyt 3 ay önce
  sen yine iyisin puvo ben kırdım.
  0
  gaddarus 3 ay önce
  önemli olan beden sağli :))
 • 1
  hedap 3 ay önce
  bu adama anlat mutlaka. öyle para pul vs için veya milletle taşşak geçmek için yapan insanlardan değil. ufkunu açacaktir.
  1
  gaddarus 3 ay önce
  ben yorumladim gerek yok puvo ya :)
  1
  hedap 3 ay önce
  yok bu öyle değil ciddiyim. yaşayınca anlıyorsun.
  1
  gaddarus 3 ay önce
  facebook kullanmiyorum puvo mesaj gonderemem hem ben öyle şeylere inanmiyorum öylesine yorumladim :))
dün dün