terim’e 9 milyon tl tazminat ödenecek

  8
  systemfailed 7.5.2018 22:20
  erim'in vekili avukat rezan epözdemir, mahkemeye verdiği dilekçede tff'nin sözleşmeyi 6. madde kapsamında cezai şartın ödenmesi koşulu ile feshettiğini, tazminatın federasyon bütçesine göre fahiş olmadığını savunmuştu. tff vekili avukat hüseyin karaahmetoğlu da federasonun haklı bir fesih yaptığını savunarak terim'in yaptığı yeni sözleşme ile daha yüksek kazan sağladığını belirtmişti. karaahmet oğlu tazminatın ödenmemesini talep etmişti ancak mahkemeden farklı bir karar çıktı.

  tff'nin terim’e sözleşmesini haksız yere fesih ettiği gerekçesiyle yaklaşık 9 milyon tl faiziyle tazminat ödemesine karar verildi.
 • 1
  e_kmksz 7.5.2018 23:03
  hakkım haram olsun. milli takım şeref işidir parayla yapılmaz
 • 0
  eslim_1905 8.5.2018 01:10
  bizden de iyi vergi alırlar
 • 0
  orr 8.5.2018 01:49
  milli takım da endüstriyel futbol içerisindedir. sırf kibirleri yüzünden hocalarını dinlemeyen futbolcular yüzünden fatih terim'in de dengesini kaybettirdiler. fatih terim dünkü çocuk da değil. ona bu parayı ödeyecek kurumu yönetenler futbol da neler yaptı, nasıl başarıları var da hâlâ kendi yaptıkları sözleşmeyi yok sayabiliyorlar?

  burada fatih terim'i savunuyorum. çünkü bu konuda hakkıdır ve haklıdır. adaleti, şeref milli dava asgari ücret meselesini buralardan silin. anmayın. animasyon değil, hayat bu.

  adam kendisi ben istifa ediyorum demesine rağmen'yok etme hocam, seninle çalışmak istiyoruz' dediler. sonra çok geçmeden kovdular adamı. bu konunun özeti de budur.