1
sizce türkün dostu türkmüdür görüşünüz ne ?
BANA GÖRE TÜRK KÜRT KARDEŞLİĞİ SAÇMA NASIL MI KÜRTLERİN İYİSİ VAR EYVALLAH AMA BAŞKENT ANKARA ATAMIZ ATATÜRK BAYRAĞIMIZ AL BAYRAK DİYEMEYEN KÜRDE KARDEŞ DEMEM AÇIKÇASI ÜLKEDE KÜRT NÜFUSUNUN CAHİLLİĞİNDEN MÜTEVELLİT DAĞDA ÖLENLER KÜRT BAŞI ÇEKEN ERMENİLER HER ŞEY BU ERMENİ PİÇLERİ YÜZÜNDEN ZATEN DİN KONUSUNDA MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR O AYRI KONU.. 
 • 0
  krofessional 1 yıl önce
  Kardeşim Türk ve Kürt başından beri beraber yaşıyorlardı. Neden PKK örgütü 20. yüzyılın sonlarına doğru çıktı sanıyorsun. Neden daha önce yoktu ? Tabii ki de kapitalist devletlerin gözüne battık onlarda bizi bu yolla yıllardır kandırıyor. Sen ölen askerlerin sadece Türk mü olduğunu zannediyorsun. PKK, YPG farketmez bunların asıl amacının gerçekten Kürt halkını savunmak olduğunu mu zannediyorsun ? Hayır. Bu örgütlerin başında o kapitalist devletler var. Bunu anlamanın en kolay yolu temin ettikleri silahların menşeisine bakmak. Bu devletlerin en başında Amerika geliyor. Hatta büyük bir komplo teorisi olmasına karşın haksız da bulmadığım bir yazı okumuştum. Rockefeller ve Rocshild Ailelerinin Türkiye'de ki Bor rezervlerine erişip (Biraz araştırırsanız bu söylediklerimin aynısını Irak'a yapmışlardı.Sözde barış getirmek amacıyla girdiği ülkede sadece 2 şeye karıştılar 1. Petrol Bakanlığı 2. İçişleri Bakanlığı) Şu anda petrol sayesinde edindikleri serveti kat ve kat arttırmayı planlamaları. Doğruya çok uzak gibi görünen bir teori olmasına karşın birazcık düşününce asıl gerçeğin başından beri gözümüzün önünde olduğunu fark edememek ahmaklık olur. Şimdi bunları yazmaya kalkarsak onlarca sayfalar tutacağından emin olmakla beraber birazda senin hazıra konmayıp bilgileri beynine gelmesini beklememeni biraz da araştırıp okumanı tavsiye ediyorum.
 • 1
  argoistanbulizm 1 yıl önce
  türkçü andavalların kendilerini avutmak için kullandıkları yine zeka seviyesinin 0 olduğu mantıksız bir kampanya
 • -2
  nestor 1 yıl önce
  Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan herkes TÜRKTÜR. Gerekirse laz olsun gerek kürt olsun, gerek başka millet başka mezhep başka din olsun fark etmez. Bu işin ırk ile alakası yoktur. Bu "ihanet" dediğimiz olay tamamen insandan kaynaklanır genelleme yapılmamalıdır.
 • -1
  keyiftuccari 1 yıl önce
  Türktür konu kilit
 • 0
  tur 1 yıl önce
  Yaşamında her parçası gibi Milliyetçilik konusundada sosyal sınıfların varlığı unutmak en büyük hatamız Dünyadaki tüm toplumlar sınıflıdır patron - işçi vb. yani proleterya ve burjuvazi yani öz olarak Sabancı Holding Türk kökenli bir ailenin kurduğu şirkettir. Halis toprak mesela o ise Kürt ama bu adamların dini milleti kitabı para'dır.Sabancılar Türk işçilerine fazla vermez Kürdüde Türküde eşit sömürür. Devlette bu gözle bakar. bugun devlet çelişkisi olduğu noktada kürdü öldürür. Şayet git sen hakkını iste sen Türksün sana dokunmam demez ortada Suni bir denge var.
 • 2
  bobina 1 yıl önce
  Türkün dostu Türk değildir.
  İnsanın dostu insandır. At gözlüklerinizi çıkarın artık.
 • -1
  umursamazgenc 1 yıl önce
  Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan herkes TÜRKTÜR yazan arkadaş hala ısrarla aynı kafayı savunuyor daha söze gerek yok.Lan Türk olmayanı zorla Türk dedirtecek :D
  Not:Amerikan Siyahisi.
 • 0
  ayguci 1 yıl önce
  Siz ailenizi mi daha çok seversiniz, yoksa başka mahallede bir evde yaşayan ne olduğunu bilmediğiniz(doğal olarak) insanları mi?
  İşte bizim ailemiz Türk soyu(ırkı).
  Bizim dostumuz da Türk, kardeşimiz de.
  Başkalarına gerek yok.
 • -1
  mrwolfedya 1 yıl önce
  Türkün türkten başka dostu yoktur
 • 1
  cozbrozza 1 yıl önce
  Önce şunu sormak lazım. Türk kimin dostudur? Buradan televizyonda gazetelerde köşe yazılarındaki fikirleri bize sunuyosunuz.Tamam güzel ama hep mi Türk günahsız be kardeşim? Hep mi başkaları haksız? Sistem medyasının oyununa gelmeyin. Ayrıca şu Türkiye'de Türkten başka milliyet kalmasa bile eminim sizler Egelinin dostu egelidir,Ankaralının dostu ankaralıdır demeye başlarsınız. Karşı mahalleleri hemen cehaletle itham ediyorsunuz ya. Bi at gözlüklerinizi çıkarıp objektif bakma cesaretini gösterirseniz bazen Kürtleri Kürtçülüğe iten sebebin sizler ve sizin milliyetçi politikalarınız olduğunu göreceksiniz. Enternasyonalist bir Türk'ten selamlar...


 • siyaset ve politika

  burada ülke gündemini otrurup tartışabiliriz.

  16 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gamteli

 • önemli tek kural; buraya yazan herhangi birisi diğer yazan kişiye hiç bir türlü aşağılama ve hakarette bulunamaz.

  herhangi bir konuda atıfta yada suçta bulunmak için yazılı veya görsel kaynak gereklidir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...