17

iki kişi de birbirini severken "neden" biter o ilişki ?

gerçekten neden biter ? şüphe edilmeyen bir sevgi.. hayallerini süsleyen insanla olan muhteşem ilişkin.. ve bu güzelliklerin dışında kalan diğer faktörler ne olursa olsun o ilişki biterse eğer ne aramalıyız ?
 • 0
  horseman 4 ay önce
  çok susayınca çölde serap görmeye benzer. suyu içince serap da gider
 • 0
  romica 4 ay önce
  bitmez. biri sevmiyordur.
 • 0
  hedap 4 ay önce
  bir kişi göstermelik seviyordur. bu genelde biz erkekler oluyoruz. çok seven çok bağlanan birini gördüğümüz zaman, ister istemez karşılık veriyoruz.
  en sonunda iş olmayacak bir yere geldiği zaman veya sıkıldığımiz zaman da terk ediyoruz.
  sonra şuan puiv de baya yoğun nüfusa sahip terk edilmiş yada sevilmeyen kadın yazarlarimiz gibi ortalıkta şapşal şapşal geziyorlar.
  kadınlar görüldüğü kadar zeki değil. kötü insanlara çok çabuk kanıyorlar. mantığıyla hareket eden sayısı oldukça az. bu da kaliteli ilişkilerin, evliliklerin oluşmasında ve kaliteli bir toplum geleceğinin oluşmasında ki en büyük engel.
  yoksa iki kişi de gerçekten seviyorsa o ilişki asla ve asla bitmez.
  terk edildiyseniz üzülmeyin sevinin. salak salak hareketler yapmayın.
 • 0
  ghostrider 4 ay önce
  menfaat olan her ilişki bir gün biter.
 • 0
  helianthus 4 ay önce
  çünkü sevmek her şeyi aşabilen sihirli bir olgu değildir. insanlar birbirini sever ama saygı duymaz. saygı duymadıkları için karşısındaki insanın hoşlanmadığı türlü türlü hareketler yapar. başta bunu yapan bir kişi iken, karşıdaki lan benim neyim eksik az da o görsün diye inadına yapar. bazen iki kişi aynı anda kasıtsızca birbirini çıldırtabildiği gibi taraflardan biri ya da ikisinin de kasıtlı yaptığı durumlar söz konusu olur. kısacası sevgi denen o nane, yarışma hissine bir türlü galip gelemez. bu da çoğunlukla insanların aynı konu hakkında farklı düşünmesinden kaynaklanabilir. kimi insan karşısındaki net bir şekilde belirttiği halde hareketlerinde bir sorun olduğunu kabul etmek istemez. burada mühim olan hareketlerin objektif bir şekilde değil değerlendiren sevgili kişisine göre sorunlu olmasıdır. bu sorun konsepti oldukça geniştir ve her duruma uyarlanabilir.
  bu durumda sevmeyi sürdürmek, sevmeyi bırakma fikrinden çok daha maliyetli bir durum olur. buradaki maliyet tabii ki maddi değildir, sevmenin psikolojik bir maliyeti vardır ve bu maliyet sevdiğiniz kişinin psikopatlık derecesine göre değişir. özetle sevgi mevcutken ilişkinin bitmesinin pek çok sebebi vardır. zaten ilişki bittikten sonra sevgi de biter. eğer sevgi çok zarar vermemişse kişi kendini değiştirdiği takdirde tekrar sevmek denenebilir ama zararlı bir sevgiyse o da tamamen bitip nefret halini alır bir süre sonra.
 • 0
  ___koray_____ 4 ay önce
  keşke hikayeyi kısaltarak anlatmamın bir yolu olsa..
  işin özü bi taraf bazen fazlaca sever, onca yaşanmışlığı ve yaraları bi tarafa bırakıp.. karşı tarafı mutlu edebilmenin türlü türlü yollarını arayarak.. diğer taraf az ama öz sever; kendi yaralarını benzer hatalarla kanatmak istemez, güvensizdir, duvarlar örmüştür ki içindeki rutininde huzurludur..
  “senin için örülmemiş duvarları aşamazsın”
 • 1
  yildirim 4 ay önce
  kısmet.
  1
  hedap 4 ay önce
  başlığı kapatın gidiyoruz
 • 0
  sonofmonorchy 4 ay önce
  ilişki nedense sevgiden öte bir yere konulduğundandır.artık ezberlenmiş mi desen toplum baskısı mı desen ya da popüler kültür mü ? seç tarafını ama ne yazık ki sevgi her şeye kadir değilmiş.
 • 0
  mavi_var 4 ay önce
  milyon sebep vardır ya . yani neden başladığını da anlamam ben .
 • 0
  leopoldiye 4 ay önce
  çünkü bir taraf hep en çok sever daha sonra sıkıldımlar başlar bazen kıskançlık bunaltır zaten aşk yoksa sevmek az kalır.
 • neden

  Bir şeyin neden-sonuç ilişkisini ortaya çıkarırken etiketlenen bölüm

  0 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mister_moron

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.
 • 1-başlığın açıklaması niteliğinde olmalıdır


  2-kaynaklardan toplanmalıdır


  3-+18 ibaresi ollması gerekenlere +18 seçeneği eklenmelidir