adana'da hamile kediyi pitbullun ağzına atan çocuklar ifade verdi:

  9
  sevde 27.7.2019 06:10
  adana'da hamile kediyi pitbullun ağzına atan çocuklar ifade verdi:
  - ben seni vursam bile üzülmem, kediye mi üzüleceğim?
  - yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter, biz denizli çocuğuyuz.

  içiniz ürpermiyor mu? tek suç bu çocuklarda mı bunları bu hale getiren? dizilerde; kabadayılık taslayan sanki balık avlarcasına öldürülen adamlar, çukur gibi bir çok dizi bu piyasada olduğu sürece, çocuklara dayatılan eğitim sistemi merhameti, saygıyı, edebi öğretmediği sürece böyle olaylara daha da şahit olacağız gibi duruyor..
 • 1
  banabubade 27.7.2019 22:08
  dövüceksin bunları merhamet dilenene kadar sonra akılları başına gelicek, hiç boşuna kızmayın bazılarına dayak şart merhameti olmayana benden gram merhamet cıkmaz.
  ailesi bilmem ne değil bizede kimse şöyle şöyle yapılmaz, yapılır demedi ama beynimiz vardı neyi ne yapıcağımızı düşünecek kadar.
 • 0
  blackmedia 28.7.2019 00:58
  abi şerefsüz bunlar nedim yani sövsemde kızsamda durum aynı birşey demiyecem ben şahsen hayvanları sevmem ama. zararda! vermemmm hiç bir zaman
dün
 • gündeme dair

 • gündeme dair

  yıllardır ülkemizin sorunlarını düşünüyorum benim doğru ya da yalnış olabilir neden çiftçiye gerekli değer verilmiyor mazot almış başını gitmiş çiftçi çocukları sigortalı işe zorlanıyor ülke en son nokta da artık bazıdurumlarda halkımız olarak dur demesini bilinmeli yöneten iyi olabilir ama yönetilenlerin hakkını vermediği sürece siyasetini gözden geçirme zamanı gelmiş geçmiş olabilir