5 aylık hamile çocuk infaz edildi

  6
  systemfailed 5.6.2020 12:38
  çocuk yaşta zorla evlendirilmek istenen irem, ailesi tarafından katledildi!
  17 yaşında nişanlandığı erkekten ayrılan ve 5 aylık hamile olan irem bahçeci, ailesi tarafından katledildi! aile, irem'in intihar ettiğini iddia ederken abi m.a bahçe, aile meclisi kararıyla öldürdüğünü itiraf etti
  çocuk yaşta zorla evlendirilmek istenen ve 5 aylık hamile olan irem bahçe, mersin’deki evlerinin banyosunda babasına ait ruhsatsız tabancayla başından vurulmuş olarak bulundu. olayla ilgili gözaltına alınan 7 kişiden ağabey, m.a.bahçe, kız kardeşini aile meclisinin kararıyla öldürdüğünü söyledi!

  olay, 7 kasım 2019 tarihinde merkez yenişehir ilçesi bahçelievler mahallesi'nde meydana geldi. urfa'da yaşayan bahçe ailesi, 17 yaşındaki kızları irem'in nişanlı olduğu erkekten ayrılmasının ardından çıkan dedikodular nedeniyle mersin'e taşındıklarını ileri sürdü. taşındıktan 20 gün sonra irem bahçe, evlerinin banyosunda babasının ruhsatsız tabancası ile başından vurulmuş olarak bulundu. 5 aylık hamile olan irem bahçe, tedaviye alındığı hastanede bir gün sonra yaşamını yitirdi. sezaryenle alınan bebeği ise hayata 3 ay tutunabildi.

  olayla ilgili ifadelerine başvurulan aile fertleri, irem bahçe'nin intihar ettiğini iddia etti.
  intihar değil, cinayet
  dha'da yer alan habere göre olayın ardından soruşturmayı derinleştiren mersin emniyet müdürlüğü'ne bağlı cinayet şube amirliği ekipleri, aileyi çapraz sorguya aldı. sorguda, aile bireyleri çelişkili ifadeler verdi. 7 aylık çalışmanın ardından ekipler, urfa'ya giderek baba k. bahçe (48), anne s.bahçe (54), ağabeyler v.(22) ve m.a. bahçe(20) ile amcalarını gözaltına alarak mersin'e getirdi. aile bireyleri ilk başta irem'in babası k.bahçe'ye ait tabancayla intihar ettiğini iddia etti. ancak çocuğun, ağabeyi m.a.bahçe, ifadesinde cinayeti aile meclisinin kararı ile işlediğini itiraf etti. diğer şüpheliler ise iddiaları kabul etmedi.

  şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • 1
  gamzeszgin 5.6.2020 13:40
  aile meclisi ne demektir ya?
  gerçekten bir çocuğun bu hale düşmesine mi üzüleyim şu dönemde böyle ailelerin olmasına mı?
 • 2
  tahref156 5.6.2020 13:41
  aile meclisi dediği de, uzaktan akraba olup yaşlı bir kaç yobaz ve deyyustur. ulan yatacak yeriniz yok sizin, diğer dünyada kıçınıza dağları sığdırıp yırtmazlarsa ben bu duruma itiraz ederim.
  1
  buyukanne 5.6.2020 13:46
  yalnız değilsin
 • 0
  ibonunbiyigi 5.6.2020 18:35
  orta doğuda sıradan bir gün.