1

kadın-kızları etkileme taktikeri!!!

beyler kızları nasıl etkileyebiliciğinizi anlatacağım.
bir nevi evrim geçirceksiniz.
-bu arada yaşınız 15'in altındaysa gidin kumda oynayın...

1.adım;

kendine güven. beyler unutmayın hepimiz insanız. kızlar da bir insan. şöyle düşünün. onlarında en az sizin kadar bastıramadığı duyguları var. en önemlilerinden biri fiziksel temas. ben çok şahit oldum. çoğu kızın benim dibime girip bana dokunmaya çalıştığını. ama sevgilim olduğu için çoğu zaman uzak durdum. (şaqa la şaqa. hiç olmadı cry ifade simgesi ) fiziksel temastan kastım. kollarınız birbirinize değmesi. onun sıcak tenini hissetmek kısacası. yoksa gidip kızı elleyemezsiniz. beyler hiç bir kız bına müsade etmez. neden çünkü türkiye deki toplum baskısı. namus meselesi. yurtdışında kızı öpüp kaçıyorlar amk türkiyede olsa adamı sikerler. neden toplum yapısı yüzünden yani demem o ki kızları hiçbir zaman büyük görmeyin. onlarda insan ve emin olun sizden daha çok istiyorlar sizi.

2.adım saç;

beyler kendinize güveniniz yoksa istediğinizi yapın. bi bok olmaz sizden. beyler ilk adımı lütfen doğru uygulayın. kızlarda. korkmayın amk. yoksa 2 adıma geçmeyin bile. bir erkeğin makyajı saçıdır beyler unutmayın. saç erkek için her şeydir. ama diyelim sevdiğiniz kız kısa seviyorsa saçınızı ona göre kestirin. ideal saç şekli şudur beyler. türk kızlarının sevdiği yani. yanlar ne kısa ne uzun. ense olmicak. apaçi derler keko derler. önler aileniz izin verdiği kadarınca uzun. saçlara iyi bakmakta önemli. her gün değilse bile iki günde bir yıkayın. zaten millet saçının önünü yukarı dikiyor. en ideal odur. bende öyle yapıyorum. saçlarım yumuşacık. sevgilim saçlarımla oynamaya bayılıyor. her neyse ama şuda var. saç şekli size hangi şekil yakışıyor bunu kızlara sorun. sınıf arkadaşlarınıza sorun. ve ve en önemlisi erkek ardaşlrınız saçını beğenmediyse ve gülüp dalga geçiyorsa emin olun saçınız çok iyi olmuştur. bunu kızların bakışından çok net farkettim beyler.

3.adım giyinme ;

beyler kıyafet. aşırı önemli bir unsur. bakın durumunuz ne kadar kötü olursa olsun en azından basit tşörtler felan var 10 lira biriktirin alın. zaten sanmıyorum. babanızın baba kıyafet alcam para ver dediğinde sizi reddeceğini.beyler kızlar aşırı dikkatli yaratıklar. bir gün giydiğinizi bida giymemeye çalışın. sınıftan kızın biri aa ahmet (örnek isim) dünkü giydiğiyle gelmiş diyolardır kendi aralarında. ve eliniden geldiğince aksesuar takın. bakın küpe takmayın amınıza korum. hiç bir kız için o kulağı deldirip küpe takmayın. bir tane fermuarlı kapşpn alın ve tşörtleri atletsiz giymeye çalışın. ve yakası bol tşörtleri seçin. fermuarlu kapşınun rengi gri veya siyah olabilir. her elbiseyle uyar. bu arada beyler kızlar heleki şehirli olanlar para düşkünüdür. elinizden geldiğince marka takılın.

4.adım doğru kız;

beyler öyle orospular varki. götlerini sikinleri seviyorlar. alllahınızı severseniz o tiplerden uzak durun. bir kere en güzel kıza yazmayın osmanlı en başta küçük bir beylikte sonra gavurların anasını siktiler. ama onlar en başta bizansa savaş açsaydı sonuç hüsran olurdu örnek saçma ama olsun. yani demem o ki en güzel kız (size bakmaz demiyorum ama) en zorudur. en egoistidri. sizin rakipleriniz sizden daha iyiler o kızın peşindler. abi bir kere uzak durulacak kız tipini söylüyorım. ne yaparsanız yapın bu kızlara yürümeyin.
1 ulu orta her yerde gülen amcıklar.
2- tüm erkeklerle samimi olan kancıklar.
3 boş ve çok konuşan kızlar.

dikkat edin bu tür kızlar genellikle güzeldir. ve aşırı egositlerdir. aşkınızı felan sikerim. şimdiden duyuyorum ben aşığım gibi kelimeleri. beyler öyle kızlara aşık olunmaz öyle kızlar sikilir ama siz sikemezsiniz o ayrı. başka bir deyişle bakın size yalvarıyorum amk uzak durun onlardan emin olun sizi üzecek tiplerdir bu kişiler. gevşektirler hepsi. dedi koducu tiplerdir. birde şey var erkeklerin yanında küfür eden kız orospudur abi. şimdi gelelim doğru kıza. diyelim bir kız var ve hoşlandınız kızdan sizin sınıfınızda kız. hareketlerini incelediğinizde ne kadar masum. oldupunu gördünüz. ciddi olduğunu gördünüz. hareketlerine tavırlarına baktınız. yani kısaca kız cıvık mı değil mi buna bakın.

5.adım hitabet;

beyler doğru kız her şeyiyle kendini belli eder. bunu unutmayın. ama sizde çok önemli olan bir şey var. sizin davranışlarınız. gülüşünüz bok gibi olmasn amk. elinizden geldiğince güzel tebessüm edin. haykırmayın amk. erkek adam tebessüm eder kahkaha atmaz. bakın el şakası yapan arkadaşınız varsa ondan uzak dırun. her türlü. el şakası kızların sizin güçsüz olduğunu düşünmeye itecektir. siz gördünüz mü hiç ağır abi bir çocupun kafasına gelip birinin vurduğunu. ben görmedim. çümkü o adam otoriterdir. güçlüdür. yönetici sıfatlıdırr kızlar kızlar yöneticilik sıfatı bulunan otoriter erkekeri sever. bu kişiler maço değildir. maçoluk farklı şeydir. unutmayın. sadece ağır abidir. sözü herkese geçer. sizin eğer dediğim gibi böyle laubali arkadaşlarınız varsa onlardan elinizden geldiğince uzak dırın. uzak duramıyorsanız uyarın o kişiyi kişeleri beyler elinizden geldiğince ciddi olun yerine göre ciddilik iyidir. her ortamda söyleyebiliciğiniz en az 3 fıkra öğrenin. hitabetinizi geliştirin. diksoniyinizi geliştirin. youtube da bunhnla ilgili bi sürü video var izleyin. sonuçta kendini açıklamak ta çok önemli. diyelim bir topluluğın içindeseniz. millet gülüyor felan mesela bir grupta şaklaban vardır. her geupta vardır. her boka espri yapar genellikle boş konuşur o tip olmayın. zaten arkadaşlarınız sizdeki değişikliği hemen farkedecektir.

6. adım konu bulma kızla yakınlaşma vb. ;

beyler zorla güzellik olmaz olmadı olmayacak. hiç bir kızı zorla sizle konuşmaya ikna edemezsiniz. o yüzden doğru kız diye çığırıyom burda. her neyse eğer kişi doğru kızsa zaten sürekli sizi görür gözleri. mesela bir topluluk içindesin. bi sür kız var ama siz sadece ona bakın. diğer kızlarından kendini üstün sanar bu yaratık. ve aşırı hoşına gider. size bakınca ona gülümseyin abi eğer oda size gülürse. hoşlanıyordur. ama hiç bir kız kolay lokma olmak istemez. yani elinden geldiğince reddeder. yani bı davranışını başka günler yine yapın emin olmak için eğer aynı davranışta bulunuyorsa gerçkten size karşı boş olamaz. diğer unsurlar kız saçıyla oynuyorsa sizin dikkkatinizi çekmye çalışıyordur. bir nevi ben bırdayım gibi. başka kızlara onun yanında aman ola iltifat etmeyin. o zman sizin onun için sıradan biri oldupunu düşünür. buda hiç istemediğiniz bir şey şimdi örnek bir konışma yapıcam

ortada bir arkadaş grubu var sohbet ediyonuz işte sonra elbet o geupta kız varsa konu saça başa gelir. sizde mesela o ara araya bir iltifat sıkıştırın. işte ne biliyim diyelim ayşe senin de saçın çok güzel olmuş diyen. cevap vermemesi lazım. cevap verirse. normal bir iltifat olur alır. arkadaş iltifatı ama işte o kelimeyi öyle bir yerde söylemeselinizki kız anlamalı. yani millet sessizken ayşe saçın çok gğzel olmuş felan demeyin. yanlıştır. sürekli iltifatları araya sıkıştırın.

7. adım (son) sevgilinizin olması;

baştan belli söyliyorım. doğru kız. doğru kız. eğer kız doğru kız değilse hüsrana uğrarsınız banada ana bacı kayarsınız. ben bunu istemiyorum. beyler doğru kız olduğına emin olun yeter.

kızlar çikeletaya bayılır. arada bir kızlara çikeleta alın. mesela ben sevgili olmadan önce kıza sürekli çikeleta alırdım. tabi arada haftada bir kaç kez mesela aç avucunu derdim. gözünü kapattırırdım. elini tutardım. çikelatıyı eline koyardım. ama tabi ozma diğer evreleri tamamlamıştık. yani gören bizi sevgili sanardı. mesela sürekli halini sorardım. elimden geldiğince yakın davranırdım aslında söyleyecek pek bir şey kalmadı. sonuçta siz bir brads pitt değilsiniz amk her kızı etkileyesiniz. ama en azından doğru kızı bulun gerisi gelir. bu kadar beyler. sorunuz varsa alırım.

not: bu yazı deep users / furkan ege'ye ait'tir. izinsiz veya isimsiz alınır/paylaşılır ise hukuki işlem başlatılır.

dipnot: şaka la şaka. ne işlemi. sadece racona sığmaz o kadar.
 • 0
  ayisigi 3 yıl önce
  daha okurken yoruldum
  gercekten bu kadar ugrasiyomusunuz ya:)

 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  1886 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  gaddarus
  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
  plumerion

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.

 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..
  • başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..
  • kurallara ısrarla uymayıp tekrar eden yazarlar bölümden engellenecektir..
  • başlıklarda ve yorumlarda herhangi bir kişinin ailesine hakaret,küfür ve rencide edici içerikler kesinlikle yasaktır..
  • şahsınıza yapılan küfür-hakaret  gibi içerikleri puiv moderatörlerine bildiriniz..