tek isteğim

  8
  aliveli49elli 13.8.2019 00:31
  tek isteğim: şehir ışıklarından uzak gökyüzünün net gözükebildiği bir yerde,2 çocuğumun annesi ile kuzey ışıklarını izlerken geleceğimi planlamaktı.  olmuyacak böyle birşey değil mi?
 • 1
  imperium 13.8.2019 01:41
  yaşın 40'dan azsa olabilir
 • 2
  sewo 13.8.2019 02:37
  olmayacak, tekrar deniceksin; birini seveceksin. bu sefer başka o özel diyeceksin, hayalleri kuracaksın tekrar olmayacak. dibe çakılcaksın. tekrar ayakların üzerinde durup bir daha, bir daha deneyeceksin. sonuç hüsran...
  hayatı güzel kılan şey bu zaten imkansızlığı.
  en sevdiğin oyunu hileli halini verirsem ilk başlarda çok keyifli gibi gelecek bölümleri çok rahat geçip haftalarca geçemediğin bölümü 30 saniyede geçeceksin. ancak sıkılacaksın. bir itemi elde etmek için yerdeki kuruşları hesaplarken artık bir kodla o itemi alabileceksin.
  lakin anlamsız ve sıkıcı olacak.
  hayatı farklı ve özel kılan. ilk insandan itibaren sürekli gelişim bunla birlikte ilerleme kaydetmemizin sebebi hayatım hiçbir şekilde istediğimiz yönde ilerlememesi.
  g.o.t. dizisinin neden bu kadar tutulduğunu sanıyorsunuz. gözlerinle görmediğin hiçbir detayı asla uygulamadılar. şuan tüm sezonu izleyen biri hala " son sezon leştii" diyecek ama şunu sormuyor kendine aylar oldu dizi bitti neden bunu konuşuyorum çünkü hala tadı damağında kaldı. hiçbir an, bölüm, sezon onun istediği gibi veya hayal kurduğu gibi olmadı saçma ve kötü bitse bile finali bile kimsenin düşünmeyeceği şekilde oldu.
  hayat bu yüzden güzel. merak etme o kuzey ışıklarını izlemek istiyorsan izleyeceksin ancak hayat yine ağlarını örüp istediğin senaryonun dışına çıkacak... bir arkadaşımdan duymuştum. " hayat; hani sıçarken son ıkınmanı yaparken böyle bir rahatlamayla karışık tebessüm edersinya işte onun gibi" demişti. çok doğru hayatın diğer adı ne olsun deseler acının tatlı tebessümü derdim kesinlikle.
  1
  hedap 13.8.2019 10:08
  mücadeleyle geçen hayatta son round
 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..