3
benim peçeli bacılarımı sınavlara almadılar
başörtü bitti şimdi de peçe başladı.

twitter.com/.../876335402327711744

kızı almamışlar peçe takıyor diye. bence haklılar da.
 • 1
  matthewmurdock 11 ay önce
  aga almamaları lazım zaten kimliğe bakıyorsun yüzü görünüyor, kafasına bakıyorsun kimin b*ku olduğu belli değil, e sen peçeyi açmassan ben nereden bileceğim senin sınav adayı mı yoksa terörist mi olup olmadığını?
 • 0
  desades 11 ay önce
  amına koyim eveli kpssde kapıdaki polis resmen erkeklerin göt deliğine kadar bakıyordu. sıra bana geldi elini götüme bi aytı eline vurdum (asker olsa nah yapardım da)ne yapıyon aq sen dedim bak bak altımda eşofman var ne saklayabilirim siktiğimin yerinde dedim. o sırada diğer sırada bi kız eşarpla neredeyse hiç aradanmadan girdi. cıngar çıkardım dedim adaletiniz bu mu lan erkeklerin göt deliğine kadar ara kıza bakmadınız bile dedim. hadi hemşerim hadi dedi. sonra ne oldu biliyor musunuz? o eşarplı kız sınava kulaklıkla girmiş salonda yakalanmış. dışarı çıkarken polisler kusura bakma kardeşim dedi. bundan sonra işini yapıcaksanız vicdanınıza danışarak yapın dedim. eşarpla girmesinler diye bir dayatmamda yok fakat biz göt deliğimize kadar aranıyorsak onlarda aransın.

 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  117 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir.